مدیر عامل ستاد دیه لرستان:
188 زندانی جرائم غیر عمد در لرستان آزاد شدند

توکل شاکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: امسال 188 زندانی جرائم غیر عمد با بدهی 24 میلیارد تومان از زندان های استان آزاد شدند که از این تعداد 181 نفر مرد و هفت نفر زن بوده اند.

وی افزود: با رایزینی و صلح و سازش های انجام شده از مبلغ 24 میلیارد تومان بدهی، شش میلیارد و 500 هزار تومان گذشت شاکی و رضایت آنها بوده و مابقی از طریق مشارکت خیرین و تسهیلات پرداخت شده است.

مدیرعامل ستاد دیه لرستان با اشاره به کمک مومنانه تصریح کرد: در دهه فجر امسال در قالب کمک مومنانه 42 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد با بدهی یک میلیارد و 500 میلیون تومان از زندان آزاد شدند.

شاکرمی با بیان اینکه هم اکنون 234 زندانی جرائم غیر عمد در استان وجود دارد، عنوان کرد: از این تعداد 15 نفر بدهکار دیه، 205 نفر بدهکار مالی، هفت نفر نیز بدهکار مهریه و هفت نفر بدهکار نفقه هستند.

وی بیان کرد: با توجه به فرا رسیدن سال جدید، با خیرین رایزنی هایی صورت گرفته که با همت و مشارکت خیرین و ستاد دیه بتوانیم تعدادی دیگر از زندانیان جرائم غیر عمد را تا پایان سال آزاد کنیم تا این افراد در آستانه سال جدید در کنار خانواده باشند.

مدیر عامل ستاد دیه لرستان خاطرنشان کرد: خیرین به هر میزان که توانایی و تمایل دارند می توانند برای آزادی زندانیان اقدام نمایند که با جمع آوری کمک ها می توان تعدادی زندانی را آزاد کرد تا به آغوش خانواده بازگردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا