رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان:
روستای «گاوبازه» دلفان به دلیل وضعیت کرونایی قرنطینه می‌شود

یوسف رضا جهانیان در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به وضعیت کرونا در روستاهای بخش خاوه، اظهار داشت: با توجه به تست‌های صورت گرفته، تعداد مبتلایان مثبت کرونایی در روستای «گاوبازه» به 25 مورد رسید و در حال حاضر حال هیچ‌کدام وخیم نیست.

وی با اشاره به اینکه غربالگری این روستا در حال انجام است، افزود: با هماهنگی‌های صورت گرفته روستای گاوبازه به‌عنوان یکی از کانون‌های ویروس کرونا، از امروز قرنطینه خواهد شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان عنوان کرد: طبق برنامه‌ریزی صورت گرفته، پک های بهداشتی و مواد غذایی موردنیاز مردم با همکاری سپاه و بسیج بین مردم توزیع خواهد شد.

وی تصریح کرد: پیشنهاد تعطیلی مدارس روستایی در خاوه را دادیم و هم‌اکنون با توجه به وضعیت پیش‌آمده ضرورت دارد مدارس و مساجد در این منطقه تعطیل شوند.

جهانیان گفت: خوشبختانه تا امروز هیچ مورد بستری حادی در بیمارستان نداریم و ضرورت دارد تا مردم همچنان خطر ابتلا به کرونا را جدی بگیرند.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دلفان با اشاره به اینکه مردم مراسم عزا و عروسی را محدود کرده و از هرگونه تجمع خودداری نمایند، بیان کرد: رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فاصله‌گذاری و استفاده از ماسک همچنان مؤثرترین راه‌های جلوگیری از شیوع ویروس کرونا هستند که امیدواریم مردم با درک شرایط موجود این موارد را رعایت نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا