رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
10 مرکز صیانت و درمان معتادان در کشور راه اندازی شد

به گزارش سفیرافلاک، سردار غلامرضا سلیمانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز در استان لرستان و در آستانه ولادت امیرالمومنین حضرت علی(ع)، سپاه لرستان 183 پروژه محرومیت زدایی و عمرانی را در راستای خدمت مردم به بهره برداری رساند.

وی افزود: این پروژه ها در زمینه خانه محروم، ورزشی، آبرسانی و مسجد  است البته یکی از پروژه های مهم و قابل توجه در استان لرستان، اتمام پروژه مرکز صیانت معتادان متجاهر بود که یک زنجیره کامل و با رعایت استانداردهای بهداشتی، درمانی، روانی و معنوی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: این مرکز صیانت در 10 استان کشور راه اندازی شده که به عنوان الگویی برای بازگشت معتادین متجاهر است که فرزندان این مرز و بوم بوده و دچار آسیب اجتماعی اعتیاد شدند.

سردار سلیمانی با اشاره به تسریع در خدمات رسانی عنوان کرد: سال آینده خدمتگزاری توسط رده های بسیج توسعه می یاید که این خدمات در زمینه پروژه های محرومیت زدایی، اشتغال، سازندگی و پروژه های مناطق محروم است و علاوه بر این موارد، اشتغال و محلات حاشیه شهر و روستاها که جمیعت زیادی دارند و دچار آسیب شدند نیز بیشتر مورد توجه و تمرکز قرار می گیرد.

وی گفت: مراکز صیانت یک مجموعه کامل از خدمات را با کمک و همکاری دستگاه ها و امتداد مردمی که بسیج ایجاد خواهد کرد و همچنین ورود خیرین در مقابل مشکلات، را ارائه دهیم و در حل مشکلات با هدف رویکرد جهادی و انقلابی این مهم را تقویت کنیم و بهره بیشتری به مناطق محروم برسد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا