مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لرستان:
2 پروژه خیر ساز در ازنا به بهره برداری رسید/توزیع 200 میلیون بسته معیشتی بین نیازمندان

نادر همتی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: به همت خیرین، دو پروژه icu بخش قلب بیمارستان امام علی(ع) و یک پروژه دیگر در بخش اورژانس همین بیمارستان با هزینه 500 میلون تومان افتتاح شد.

وی افزود: همچنین یکی از خیرین با اهدای 200 میلیون تومان برای بلوک زایمانی در بیمارستان شهرستان ازنا اقدام کرد.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لرستان با اشاره به اینکه هفت پروژه خیر ساز در دست اقدام است، عنوان کرد: این پروژه ها در شهرستان های بروجرد، الیگودرز، دورود، ازنا، الشتر و بروجرد در دست ساخت بوده که درصد پیشرفت آنها متفاوت است ولی خیرین برای تکمیل این پروژه ها همکاری لازم را دارند.

همتی تصریح کرد: طی روزهای اخیر نیز بخش دیالیز بیمارستان الشتر توسط یکی از خیرین با هزینه 400 میلیون تومان افتتاح شد که این پروژه ظرف مدت سه ماه آماده بهره برداری شد.

وی با اشاره به کمک خیرین در ایام کرونا، خاطرنشان کرد: با شیوع کرونا خیرین در راستای کمک مومنانه و تهیه و توزیع بسته های معیشتی اقدامات بسیاری انجام داده اند که توزیع 200 میلیون بسته معیشتی در بین نیازمندان یکی از اقدامات خیرین سلامت طی چند روز گذشته بوده است.

مدیر عامل مجمع خیرین سلامت لرستان خاطرنشان کرد: محموله دیگری از کمک های خیرین سلامت نیز به زودی در بین نیازمندان توزیع می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا