قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
موردی از کرونای انگلیسی در لرستان مشاهده نشده است

علی فرهادی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طی هفته های اخیر میزان ابتلا به کرونا افزایش یافته ولی تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است.

وی افزود: با توجه به اینکه روزانه نمونه های زیادی تست گرفته می شود اما تاکنون نمونه ای که ابتلا به کرونای انگلیسی را تایید کند، وجود نداشته است.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: تاکنون 67 هزار و 285 نفر در استان لرستان به کرونا مبتلا شده و هزار و 348 نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.

فرهادی عنوان کرد: هم اکنون حدود 150 نفر در بیمارستان های لرستان بستری هستند که نیاز است برای جلوگیری از ورود و شیوع ویروس کرونای انگلیسی پروتکل های بهداشتی به دقت رعایت شود.

وی با تاکید بر عدم حضور در مکان های شلوغ و پرازدحام گفت: با توجه به روزهای پایانی سال به همه شهروندان توصیه می شود از حضور در مراکز شلوغ و پرجمعیت خودداری کنند و حتما استفاده از ماسک را در بیرون از منزل مورد توجه قرار دهند.

قائم مقام دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: با رعایت نکات بهداشتی و دستورالعمل ها می توان از شیوع بیشتر بیماری و پیک جدید جلوگیری کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا