مدیر کل کمیته امداد لرستان:
103 واحد مسکونی به مددجویان کمیته امداد لرستان واگذار می شود

جاسم محمدی فارسانی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: هفته احسان و نیکوکاری از 13 اسفند ماه آغاز می شود که امسال برخی از برنامه ها به دلیل شرایط کرونا، در فضای مجازی برگزار می گردد.

وی با اشاره به واگذاری مسکن های مددجویان افزود: 103 واحد مسکونی همزمان با هفته احسان و نیکوکاری به مددجویان تحت پوشش واگذار می شود که از این تعداد سه واحد در شهر و 100 واحد در روستاها می باشد.

مدیرکل کمیته امداد لرستان تصریح کرد: 77 واحد مسکن مهر نیز آماده واگذاری است که در صورت فراهم شدن منازل در همین هفته به مددجویان واگذار می شود.

محمدی با بیان اینکه 200 مرکز نیکوکاری آماده جمع آوری کمک های مردمی است گفت: در هفته احسان و نیکوکاری این مراکز نیکوکاری در استان آماده دریافت هدایای نقدی و غیر نقدی هم استانی ها است.

وی با اشاره به اجرای برخی از برنامه ها در فضای مجازی افزود: هر ساله در روز 14 اسفند برنامه احسان و نیکوکاری در مدارس برگزار می شد ولی به دلیل شیوع کرونا و تعطیلی مدارس این مراسم امسال به صورت مجازی و از طریق شبکه شاد انجام می شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان خاطرنشان کرد: امسال یک مسابقه نقاشی در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی با موضوع فرهنگ احسان و نیکوکاری برگزار شد که در مجموع 300 اثر نقاشی از دانش آموزان دریافت شده و هم اکنون این آثار در حال ارزیابی است که در نهایت به 30 اثر برگزیده جوایزی اهدا می شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا