رئیس کمیته امداد ازنا در گفتگو با سفیرافلاک:
برگزاری جشن نیکوکاری در آستانه سال نو/12 مرکز نیکوکاری در ازنا فعال شد

رحمت ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم، اظهار داشت: هفته احسان و نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» و باهدف کمک به نیازمندان و خانواده‌های تحت حمایت، از ۱۴ اسفند هم‌زمان با روز احسان و نیکوکاری آغاز و تا ۲۱ اسفند ادامه دارد.

وی افزود: در زمینه فعالیت‌های کمیته امداد امام (ره) اقدامات و سرفصل‌های زیادی وجود دارد که ما تلاش می‌کنیم آن‌ها را محقق کنیم و یکی از سرفصل‌هایی که هرساله در اسفندماه و با نزدیک شدن به عید نوروز وجود دارد جشن نیکوکاری است که هرساله با هماهنگی و همکاری ادارات مربوطه، آموزش‌وپرورش، سپاه، بسیج، مؤسسات و مراکز نیکوکاری در شهرستان برگزار می‌شود.

رئیس کمیته امداد ازنا عنوان کرد: در ایام سال نو هزینه‌های زندگی به‌صورت سرسام‌آوری افزایش می‌یابد و در جامعه افرادی شاغل هستند که عیدی دریافت می‌کنند اما قشر مستمری‌بگیر و تحت پوشش کمیته امداد در این ایام چشم امید دارند که در راستای عیدی به این عزیزان، مساعدت‌های بیشتری صورت گیرد.

وی تصریح کرد: در جشن نیکوکاری امسال برنامه‌های اصلی کمیته امداد شهرستان در سه روز سیزدهم، چهاردهم و پانزدهم اسفندماه خلاصه می‌شود که امروز سیزدهم اسفند جمع‌آوری کمک در سطح شهرستان را با هماهنگی آموزش‌وپرورش صورت دادیم و مبالغی که از طریق مدارس جمع‌آوری می‌شوند مستندسازی و تجمیع شده و در اختیار نیازمندان قرار داده می‌شود.

ابراهیمی گفت: در سطح شهرستان ازنا ۱۲ مرکز نیکوکاری فعال بوده و کار جمع‌آوری کمک‌ها را انجام می‌دهند، در روز چهاردهم اسفند پایگاه جمع‌آوری در مرکز نیکوکاری در روستای گرجی فعالیت خواهد داشت و این پایگاه روز پانزدهم اسفند در مصلی نماز جمعه دایر خواهد شد.

رئیس کمیته امداد ازنا بیان کرد: با مساعدت و پیگیری همکاران در مجموعه کمیته امداد تا امروز مبلغ 9 میلیارد و 827 میلیون ریال بابت جشن نیکوکاری از مراکز نیکوکاری و کسانی که به امداد شهرستان مراجعه کرده‌اند و خیرین عزیزی که ارتباط با آن‌ها داریم جمع‌آوری و متمرکزشده است.

وی گفت: در پایان جشن نیکوکاری کمک ها بین نیازمندانی که در کمیته امداد ثبت‌نام‌شده‌اند و همچنین در مراکز نیکوکاری پرونده‌های آن‌ها موجود است و ثبت‌نام‌شده‌اند توزیع خواهیم کرد.

ابراهیمی بابیان اینکه امکان واریز کمک‌های مردمی به‌صورت غیرحضوری نیز برای همشهریان گرامی محقق شده است، بیان کرد: همشهریان عزیز می‌تواند کمک‌های نقدی خود را با کد دستوری #۰۶۶۹*۸۸۷۷* به‌حساب کمیته امداد شهرستان ازنا واریز نمایند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا