مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری لرستان:
مجتمع پرورش ماهی سپیددشت آماده واگذاری است

به گزارش سفیر افلاک محمد حسین جناب ظهر امروز در جلسه کارگره اشتغال استان اظهار داشت: در پی تفاهم نامه بنیاد شهید و استانداری قرار بود دو هزار و 500 نفر مشغول به کار شوند که هزار و 500 نفر از طریق منابع تسهیلاتی، 300 نفر در دستگاه های دولتی و 700 نفر در واحدهای اقتصادی استان وارد بازار کار شوند.

وی افزود: در بخش تسهیلاتی مشکلی وجود ندارد و با توجه به تامین منابع، سقفی برای پرداخت تسهیلات نیست و به اندازه نیاز تسهیلات پرداخت می شود.

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری لرستان تصریح کرد: در بخش مشاغل خانگی منابعی در نظر گرفته شده و همچنین در بخش رونق تولید نیز منابعی وجود دارد که قابل تخصیص است.

جناب با اشاره به اینکه استانداری نسبت به این موضوع بی توجه نیست گفت: در این مدت اقداماتی صورت گرفته البته پیشنهاد می دهیم گروه اقتصادی کوثر که توان اقتصادی خوبی دارد می تواند در سرفصل ها وارد شود.

وی بیان کرد: در این راستا یکی از ظرفیت های مهم استان مجتمع پرورش ماهی شش هزار تنی در سپید دشت است که برای این واحد 30 میلیارد تومان هزینه شده و هم اکنون آماده واگذاری است.

مدیرکل جذب و سرمایه گذاری استانداری لرستان اظهار داشت: با بهره برداری از این مجتمع می توان برای هزار و 200 نفر شغل ایجاد کرد که ما آماده واگذاری این مجتمع به بنیاد شهید هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا