سرپرست تامین اجتماعی لرستان:
6 هزار بانوی لرستانی تحت پوشش بیمه زنان خانه دار هستند

منوچهر گودرزی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: طی سال های اخیر یکی از اقدامات تامین اجتماعی، بیمه زنان خانه دار بود که در این طرح دختران و زنان 18 تا 50 سال می توانند با واریز حق بیمه، تحت پوشش بیمه قرار بگیرند.

وی افزود: همه بانوان اعم از مجرد و متاهل در صورت نداشتن پوشش بیمه ای می توانند جهت برخورداری از حمایت های تامین اجتماعی، درخواست لازم را برای بهره مندی از این بیمه ارائه دهند.

سرپرست تامین اجتماعی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر شش هزار و 59 نفر از زنان خانه دار استان تحت پوشش این بیمه قرار گرفته اند و خوشبختانه استقبال این قشر برای بیمه بسیار رضایت بخش است.

گودرزی عنوان کرد: همچنین دانشجویان به عنوان یکی از اقشار جامعه اعم از زن و مرد که در حال تحصیل هستند، می توانند تحت پوشش بیمه  قرار گیرند و سازمان، زمینه بهره مندی آنان از خدمات بیمه ای و درمانی را فراهم کرده است.

وی با اشاره به اینکه بیش از نیمی از جمعیت بانوان خانه دار هستند، بیان کرد: تامین اجتماعی شرایط را برای بیمه بانوان خانه دار مهیا کرده که متقاضیان می‌توانند از طرح بیمه زنان خانه‌ دار از قبیل بازنشستگی، ازکارافتادگی، خدمات درمانی و سایر بخش ها استفاده کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا