همایش فرهنگی خانواده‌های پاسدار در خرم‌آباد برگزار شد+ تصاویر

به گزارش سفیرافلاک، سرهنگ ماشااله بازگیر، در این مراسم با اشاره به نقش مهم بانوان در عرصه‌های تربیتی اظهار داشت: مادران تربیت‌کنندگان یک نسل هستند و امروز نتیجه خدمات و زحمات مادران این سرزمین اسلامی را در مقابله با جبهه کفر، شکست هیمنه پوشالی استکبار و برافراشتن پرچم اسلام می‌بینیم.

وی افزود: شهید سلیمانی و دیگر شهدای عزیز ما، نمونه‌هایی از تربیت‌یافتگان و پرورش‌یافتگان خانواده اسلامی ایرانی بودند که امروز نه‌تنها الگوی جوانان ایرانی که برای یک جهان درزمینهٔ های مختلف اُسوه هستند.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: در یک سال گذشته در بحبوحه کرونا، حضور نوجوانان و جوانان در عرصه‌های خدمات‌رسانی کمک به خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا و برپایی رزمایش‌های بزرگ و کوچک کمک مومنانه در جای‌جای مختلف شهر و روستا نشان از نگاه و تفکر خانواده‌های ایرانی دارد که قطعاً مادران و بانوان مشوق همسران و فرزندان خود در این مسیر بوده و هستند.

به گزارش سفیرافلاک، برگزاری مسابقات ورزشی، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی ایرانی، مولودی‌خوانی و معرفی بانوان فرهیخته و نخبه در عرصه‌های فرهنگی، اجتماعی از بخش‌های متنوع این همایش بود.

هم‌چنین در پایان این همایش با حضور فرماندهی ناحیه خرم‌آباد از همسران پاسدار که در برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی حضور فعال، مؤثر و مستمر داشتند تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا