سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد:
4400 بسته معیشتی بین نیازمندان بروجرد توزیع شد

سرهنگ احمد حسنوند در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: با گذشت یک سال از شیوع کرونا، تاکنون چندین مرحله کمک مومنانه در راستای لبیک به فرمایشات مقام معظم رهبری اجرا شده و در هر مرحله بسته های معیشتی، بهداشتی، جهیزیه و سایر اقلام در بین خانواده های نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به مرحله جدید کمک مومنانه افزود: در این مرحله همزمان با عید مبعث چهار هزار و ۴۷۵ بسته معیشتی به ارزش یک میلیارد و 342 میلیون و 500 هزار تومان تهیه و در بین افراد نیازمندی که توسط پایگاه های مقاومت شناسایی شده اند، توزیع شد.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد تصریح کرد: علاوه بر توزیع بسته های معیشتی، چهار سری جهیزیه به ارزش 30 میلیون تومان تهیه شد که این جهیزیه ها به نوعروسان نیازمند اهدا شده است.

حسنوند عنوان کرد: همچنین 200 کارت هدیه با هزینه ای بالغ بر 20 میلیون تومان، 150 پرس غذای گرم، 70 بسته لوازم التحریر به ارزش 11 میلیون و 200 هزار تومان در این مرحله از کمک مومنانه توزیع شده که در مجموع در مرحله جدید رزمایش کمک مومنانه، بسیج و سپاه بروجرد با کمک خیرین شهرستان بروجرد توانستند یک میلیارد و 451 میلیون و 600 هزار تومان را در قالب بسته های مختلف توزیع کنند.

وی با بیان اینکه طی یک سال گذشته 9 میلیارد و 461 میلیون تومان کمک مومنانه در بخش های مختلف در بین نیازمندان شهرستان بروجرد توزیع شده است، گفت: طی این مدت 25 هزار و 857 بسته غذایی معیشتی به ارزش شش میلیارد و 292 میلیون تومان، 26 سری جهیزیه با هزینه ای بالغ بر 179 میلیون تومان، هزار و 666 کارت هدیه با هزینه 655 میلیون تومان در بین نیازمندان اهدا شده است.

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج بروجرد عنوان کرد: همچنین در این مدت 21 هزار بسته بهداشتی با هزینه 971 میلیون و 950 هزار تومان، توزیع 24 هزار و 364 پرس غذای گرم به ارزش 260 میلیون تومان و اهدای سه هزار و 279 بسته لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت به ارزش بیش از 774 میلیون تومان تهیه و توزیع شده است.

حسنوند افزود: طی یک سال گذشته در اجرای چند مرحله رزمایش کمک مومنانه در شهرستان بروجرد، 9 میلیارد و 461 میلیون تومان در قالب بسته های معیشتی، بهداشتی، لوازم التحریر، جهیزیه، کارت هدیه و سایر اقلام توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا