رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
آماده باش 75 پایگاه اورژانس و 23 تیم بهداشتی در طرح سلامت نوروزی لرستان

به گزارش سفیر افلاک محمدرضا نیکبخت در مانور سلامت نوروزی که در دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد اظهار داشت: این برنامه از امروز تا 15 فروردین ماه در استان اجرا می شود که هدف اصلی ارائه خدمات لازم است.

وی افزود: در این برنامه و مراقبت های نوروز غیر از دانشگاه علوم پزشکی، استانداری، تعزیرات، صمت، هلال احمر، دادگستری و نهادهای دیگر، نیرو انتظامی  در کنترل و برنامه های نوروز مردم مشارکت دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان تصریح کرد: 23 تیم که شامل 300 نفر می باشند در حوزه بهداشت فعالیت خواهند داشت و بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و خوراکی نظارت می کنند.

نیکبخت عنوان کرد: همچنین 75 پایگاه اورژانس آماده باش هستند تا در صورت بروز هر گونه حادثه سریعا خدمات لازم را ارائه دهند.

وی با اشاره به سفرهای نوروزی گفت: وضعیت استان و همه شهرهای لرستان زرد رنگ است اما ورود و خروج به خوزستان ممنوع است و شهروندان و هم استانی ها توجه داشته باشند تا از ورود و مسافرت به استان خوزستان خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: با تلاش، همکاری و رعایت پروتکل های بهداشتی می توان وضعیت ابتلای کرونا را از زرد به آبی و از آبی به سمت نابودی کرونا سوق داد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا