دادستان الیگودرز:
هنجارشکنان چهارشنبه آخر سال منتظر برخورد قانونی باشند

به گزارش سفیرافلاک، جلسه هماهنگی پیشگیری و کاهش آسیب‌های ناشی از مواد محترقه چهارشنبه پایان سال با حضور دادستان، فرمانده نیروی انتظامی، شهردار، کارشناسان نیروی انتظامی، سازمان آتش‌نشانی شهرداری، هلال‌احمر و اورژانس به میزبانی نیروی انتظامی برگزار شد.

حسین صالحی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان الیگودرز در این جلسه با تأکید بر اینکه مراسم چهارشنبه‌سوری نباید باعث ایجاد خسارات جانی و مالی برای مردم شود، اظهار داشت: نیروی انتظامی با همکاری سایر نهادها، اقدامات فرهنگی گسترده‌ای را انجام خواهد داد و با عوامل مخل امنیت و آرامش شهروندان به‌طورجدی برخورد خواهد کرد.

ملک محمودی شهردار الیگودرز در این جلسه با اشاره به اینکه هرساله با خطرات مراسم چهارشنبه‌سوری مواجه بوده‌ایم، افزود: امروز کرونا به‌عنوان دشمنی خطرناک‌تر در کمین ما قرار دارد لذا از شهروندان گرامی درخواست داریم با رعایت نکات ایمنی نسبت به فرهنگ‌سازی و جلوگیری از بروز حوادث، زحمات نیروهای سازمان آتش‌نشانی و کادر درمان را کاهش دهند.

وی با اشاره به تأثیرگذاری کرونا بر آداب زندگی و تغییر برخی رسومات، عنوان کرد: ضروری است در شب چهارشنبه‌سوری پایان سال از خروج غیرضروری و تجمع در سطح شهر و معابر و مهمانی خانوادگی پرهیز شود و ازآنجاکه بیشتر قربانیان چهارشنبه‌سوری نوجوانان و جوانان هستند، بایستی رفت‌وآمدهای آن‌ها از سوی والدین کنترل شود.

شهردار الیگودرز عنوان کرد: امیدواریم با کمک شهروندان چهارشنبه‌سوری ایمن و بی‌خطری را پشت سر گذاشته و نوروز سال 1400 را با آرامش آغاز کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا