فرمانده انتظامی لرستان:
کاهش 40 درصدی تصادفات در لرستان/21 ایستگاه پلیس مستقر می شود

به گزارش سفیرافلاک، سردار محمد مهدیان نسب صبح امروز در رزمایش طرح نوروزی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن سال جدید برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات لازم در این ایام انجام شده است.

وی افزود: روزانه بالغ بر 16 هزار ماموریت در استان صورت می گیرد البته نیروهای بسیجی در طرح گشت های رضویون نیز می توانند در کنار بقیه اقدامات در مطلوب بودن امنیت در نوروز کمک کند.

فرمانده انتظامی لرستان تصریح کرد: برای نوروز امسال چهار هزار و 235 نفر از نیروها برای خدمات رسانی آماده شدند که از این تعداد 100 نفر گشت پیاده در محله ها و 776 نفر به عنوان پلیس افتخاری فعالیت خواهند کرد.

سردار مهدیان نسب عنوان کرد: در کمتر از چهار سال چهار هزار و 310 نفر استخدام شده اند و قرار است 60 نفر هم برای حوزه های مبارزه با مفاسد اجتماعی و بی اخلاقی جذب شوند.

وی با اشاره به نوسازی 85 درصد از وسایل نقلیه در این بخش گفت: 545 دستگاه وسیله نقلیه در نوروز بکارگیری شده که از این تعداد 317 دستگاه خودرو و 228 موتورسیکلت می باشد.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: همچنین 21 ایستگاه پلیس در استان ایجاد می شود تا خدمات را بهتر بتوانند به مردم ارائه دهند، علاوه بر این برنامه 650 نفر نیرو در گردنه ها و محله هایی که احتمال بارش های برف وجود دارد مستقر می شوند تا در صورت نیاز اقدامات لازم را انجام دهند.

سردار مهدیان نسب با بیان اینکه امنیت کوچ عشایر در دستور کار قرار دارد افزود: کمک به کوچ عشایر و هدایت آنها به استان های دیگر در دستور کار می باشد که ایجاد امنیت برای این افراد برقرار خواهد شد و 142 اکیپ گشت خودرویی و 16 گشت موتوی برای این بخش فعال می شود.

وی با اشاره به افزایش تردد در جاده های استان بیان کرد: امسال علیرغم مراقبت هایی که صورت گرفت اما در نیمه دوم سال، تردد در استان 52 درصد  افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی لرستان از کاهش 40 درصدی تصادفات درون و برون شهری خبر داد و اظهار داشت: تصادفات درون و برون شهری 40 درصد کاهش داشته، همچنین تصادفات خسارتی 45 درصد، تصادفات جرحی 27 درصد و آمار فوتی های تصادفات 26 درصد کاهش یافته است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا