مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان:
6 واحد صنفی متخلف پلمب شد/تشکیل 47 پرونده تخلف

حمید القاصی مهر در گفت و گو با خبرنگار سفیر افلاک اظهار داشت: طرح تشدید نظارت بر بازار نوروز از 15 اسفند آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد که در این راستا 15 اکیپ از تعزیرات حکومتی بر بازار نظارت می کنند.

وی افزود: در کنار این اکیپ ها، تیم هایی از صمت و پلیس بازرسی هایی را در سطح بازار انجام می دهند که تلاش می شود تا با تشدید نظارتها از تخلفات جلوگیری گردد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان تصریح کرد: روز گذشته در بازرسی از بازار مرکز استان 47 پرونده تخلفات از جمله گرانفروشی و عدم درج قیمت تشکیل و همچنین شش واحد صنفی به دلیل تخلفات پلمب شدند.

القاصی مهر عنوان کرد: بیشترین تخلفات در واحدهای صنفی، عدم درج قیمت و عدم ارائه مدارک لازم است که با تشدید نظارت بر بازار تلاش شده تا تخلفات کاهش یابد.

وی بیان کرد: اولویت بازرسی ها از اقلام پر مصرف و ضروری این ایام خصوصا اقلام و خوراکی های ضروری، پوشاک، کیف و کفش است که به صورت مستمر تا 15 فروردین بازرسی از بازار ادامه دارد.

مدیر کل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: تشکیل پرونده های تخلف در این ایام نسبت به ماه های گذشته افزایش یافته و شهروندان هر گونه تخلفات را اطلاع دهند تا مورد رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا