مسئول بسیج دانشجویی لرستان:
اردوی فرهنگی اجتماعی توسط گروه های جهادی در ایام نوروز برگزار می شود

میلاد شرفی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: هر ساله در ایام نوروز گروه های جهادی با اعزام به اردوها در راستای محرومیت زدایی اقداماتی را انجام می دادند و در کنار اقدامات عمرانی، برنامه های فرهنگی، مذهبی و علمی نیز انجام می شد.

وی افزود: امسال 12 گروه جهادی از استان در مناطق مختلف حاشیه شهرها اردوی فرهنگی اجتماعی برگزار می کنند که در قالب این اردو برنامه ها و بحث هایی اجتماعی و فرهنگی با محوریت خانواده را اجرا خواهند کرد.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان تصریح کرد: در هر گروه حدود هشت نفر دانشجو حضور دارد که در ایام نوروز به اردوی اجتماعی و فرهنگی اعزام می شوند و نوروز امسال برنامه های فرهنگی جایگزین اقدامات عمرانی می شود.

شرفی با اشاره به رزمایش کمک مومنانه گفت: در مناسبت های مختلف بسیج دانشجویی بسته های معیشتی را برای نیازمندان تهیه و توزیع کرده که همزمان با سال جدید بیش از 400 بسته معیشتی تهیه و در بین خانواده های نیازمند توزیع می شود.

وی بیان کرد: از ابتدای شیوع کرونا دانشجویان در تهیه مواد ضدعفونی کننده و بهداشتی، تهیه بسته معیشتی و غذایی، اقدامات ضدعفونی کردن معابر و مکانها و سایر خدمات مورد نیاز در این ایام تلاش های فراوانی انجام داده اند و تا پایان نابودی کرونا رزمایش کمک مومنانه با کمک به نیازمندان ادامه دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا