سرپرست تیم ملی والیبال:
الکنو از دل لیگ بازیکنان راانتخاب کرد/لیست نهایی را اعلام می‌کنیم

به گزارش سفیرافلاک، مرحله نخست اردوهای تیم ملی والیبال هفتم فروردین ۱۴۰۰ بدون حضور لژیونرها آغاز خواهد شد. ولادیمیر الکنو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پایان رقابت‌های لیگ برتر والیبال و قهرمانی تیم فولاد سیرجان، لیست ۲۸-۲۷ نفره‌ای از بازیکنان را برای حضور در اردوهای ملی به ایران ارسال کرده است.

الکنو در حالی لیست مد نظر خود را تهیه کرده که پیش از این محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال  ادعا کرد که هر ۱۴ سرمربی حاضر در رقابت‌های لیگ برتر والیبال، بازیکنان توانا و فنی خود را برای حضور در اردوهای ملی معرفی خواهند کرد که پس از بررسی کادر فنی، فرصت حضور در اردوهای تیم ملی را خواهند داشت. این در حالی است که لیست ارسالی الکنو نشان می‌دهد که او پس از بررسی فیلم بازی‌ها، بازیکنان مد نظرش را دعوت کرده و سرمربیان لیگ نقشی در بازیکنان دعوتی نداشتند.

امیر خوش‌خبر سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره لیست ارسالی الکنو گفت: لیست الکنو را دریافت کردم و ظرف امروز یا فردا بازیکنان را معرفی خواهیم کرد. هنوز یک صحبت نهایی باقی مانده و الکنو پس از گفتگو با کادر فنی، لیست نهایی را اعلام خواهد کرد. ممکن است تغییراتی در لیست اعمال شود.

وی درباره صحبت‌های داورزنی و معرفی بازیکنان از سوی سرمربیان لیگ برتری نیز گفت: الکنو لیست مد نظرش را از دل لیگ برتر انتخاب کرده است. اینکه لیست دومی داشته باشیم و افراد دیگری قرار است دعوت شوند را نمی‌دانم. در لیست ارسالی، ۹ نفر لژیونر هستند یا آسیب‌های جزئی دیده‌اند که باید رفع شود. اینکه بخواهند لیست دومی تحت عنوان تیم ملی «ب» داشته باشیم و افراد دیگری به تیم ملی دعوت شوند، باید مورد بررسی قرار گیرد.

انتهای پیام/

منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا