رئیس اتاق اصناف لرستان:
تشدید نظارت بر بازار شب عید لرستان/۱۰۳ واحد صنفی متخلف پلمب شد

منوچهر اسبکوه در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: تلاش هایی صورت گرفت تا مشکل کمبود کالاهای اساسی در بازار برطرف شود و در حال حاضر اقلام پر مصرف مانند روغن، برنج و مرغ به اندازه کافی در بازار وجود دارد.

وی افزود: با نظارتها و کنترل های صورت گرفته قیمت مرغ در استان ۲۳ هزار تومان بوده و نظارت بر قیمت در بازار وجود دارد.

رئیس اتاق اصناف لرستان با اشاره به اجرای طرح تشدید نظارت بر بازار نوروز تصریح کرد: این طرح از ۱۵ اسفند آغاز شده و تا ۱۵ فروردین ماه ادامه دارد که سه اکیپ از اتاق اصناف بازرسی را در دو حوزه نظارت بر قیمتها و همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی انجام می دهند.

اسبکوه عنوان کرد: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون هزار و ۱۲۶ مورد بازرسی از اصناف خرم آباد صورت گرفت که منجر به تشکیل ۲۲۲ پرونده تخلف شد که عمده این تخلفات گرانفروشی، کم فروشی و عدم درج قیمت گزارش شده است.

وی با بیان اینکه نظارت در حوزه رعایت پروتکل ها نیز انجام می شود، خاطرنشان کرد: در این بخش دو هزار و ۵۱۸ مورد بازرسی صورت گرفته که ۱۰۳ واحد صنفی پلمب و برای ۱۰۰ واحد صنفی پرونده تخلف تشکیل شد.

رئیس اتاق اصناف لرستان با اشاره به چند نرخی بودن قیمت ها، گفت: در این راستا هماهنگی های لازم صورت گرفته که قیمت ها توسط کارشناسان بررسی شود البته در بسیاری از موارد کیفیت اجناس سبب می شود تا قیمت آنها متفاوت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا