رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان:
ورود و خروج از شهرهای نارنجی لرستان ممنوع است/انسداد مسیرهای منتهی به آرامستان ها در آخرین پنجشنبه سال

سرهنگ مرتضی چغلوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بر اساس تصمیمات ستاد مقابله با کرونا اقدامات و محدودیت هایی برای تردد خودروها در نظر گرفته شده که با توجه به وضعیت نارنجی دو شهر دورود و پلدختر، ورود و خروج به این شهرها ممنوع است.

وی افزود: در صورت عدم رعایت و اجرای قانون در این راستا، 500 هزار تومان جریمه برای این خودروها در نظر گرفته شده که ضروری است همه رانندگان با توجه شرایط شیوع بیماری از تردد در این شهرها خودداری نمایند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی لرستان تصریح کرد: در حال حاضر وضعیت بسیاری از شهرهای استان زرد رنگ می باشد اما در صورتی که این شهرها تغییر رنگ داشته باشند و از زرد به نارنجی تبدیل شوند، همه خودروهای غیر بومی در این شهرها موظف هستند ظرف مدت 72 ساعت اقدام به خروج از شهر کنند.

چغلوند عنوان کرد: همچنین تردد خودروها از ساعت 21 تا 3 بامداد در سطح شهر ممنوع است و برای این خودروهایی که در این ساعت تردد کنند جریمه 200 هزار تومانی اعمال خواهد شد.

وی با اشاره به آخرین پنج شنبه سال گفت: طبق مصوبات و تصمیم ستاد کرونا، تردد در آرامستانها ممنوع است که فردا مسیرهای منتهی به آرامستان های همه استان مسدود می شود البته از فاصله بسیار دور این مسیرها با مانع فیزیکی بسته می شوند و اجازه تردد داده نخواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا