معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان:
فعالیت مراکز درمانی لرستان در ایام نوروز/وضعیت 2 شهرستان نارنجی است

صالح آزادبخت در گفت و گو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مراکز درمانی و بیمارستانها در ایام تعطیلات نوروز فعال بوده و خدمات مورد نیاز را به بیماران ارائه می دهند و در بیمارستان های خصوصی نیز ارائه خدمت انجام می شود.

وی افزود: هر کدام از پزشکان که تمایل داشته باشند می توانند در مطب های خصوصی فعالیت داشته باشند و همچنین به جز داروخانه های شبانه روزی مابقی داروخانه در صورت تمایل می توانند در ایام تعطیل فعالیت داشته باشند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی در ایام تعطیلات نوروز تصریح کرد: در حال حاضر آمار کرونا در استان از نظر میزان ابتلا و بستری بیماران در بیمارستان ها افزایش یافته و در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، موج دیگری از بیماری رخ خواهد داد.

آزادبخت عنوان کرد: ضروری است تا دید و بازدیدهای عید بسیار مختصر و یا نباشد تا از شیوع و انتقال این ویروس جلوگیری گردد.

وی با اشاره به آخرین پنجشنبه سال گفت: تجمع در مکان های شلوغ خطر شیوع بیماری را افزایش می دهد و بهتر است هم استانها از راه دور فاتحه قرائت کنند و از تجمع در آرامستانها خودداری شود.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان خاطرنشان کرد: هم اکنون وضعیت دو شهر استان نارنجی و مابقی شهرها در وضعیت زرد رنگ قرار دارند که رعایت نکات و دستورالعمل های بهداشتی بسیار ضروری است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا