استاندار لرستان:
۲۲۰ میلیارد تومان تهاتر در لرستان انجام شد

به گزارش سفیر افلاک سید موسی خادمی در بازدید از خزانه معین استان اظهار داشت: مجموعه اقتصاد و دارایی استان طی چند سال اخیر در حوزه اقتصادی و سرمایه گذاری بسیار فعال تر شده و با وظایف جدید تعریف شده، نقش پررنگ تری در معادلات اقتصادی استان ایفا می کند.

وی افزود: وزارت اقتصاد و دارایی از مهمترین وزارتخانه های کشور است که ضرورت دارد اداره کل زیرمجموعه آن در استان بسیار موثر و تاثیرگذار در عوامل توسعه باشد.

خادمی تصریح کرد: در بحث تهاتر کارهای بزرگی در لرستان انجام پذیرفته و رقمی بالغ بر ۲۲۰ میلیارد تومان تهاتر صورت گرفته و تاکنون ۳۷۰ میلیارد تومان از جمع اعتبارات استانی نیز وارد لرستان شده است.

استاندار لرستان عنوان کرد:  ۷۰ درصد اعتبارات تخصیصی در کل حوزه ها به وسیله تهاتر و در یک اقدام رقابتی انجام گرفته که یک کار ارزشمند در استان است.

وی بیان کرد: در حوزه درآمدها نیز علیرغم آنکه لرستان یک استان کمتر توسعه یافته است، سهم درآمدی بالایی تاکنون محقق شده که از تلاش مسئولین ذیربط در این زمینه حکایت دارد که در حوزه صادرات با وجود شیوع گسترده کرونا در کشور، می توان گفت لرستان عملکرد قابل قبولی داشته که در این شرایط یک موضوع بسیار مهم است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا