استاندار لرستان:
بهترین نسخه اقتصادی ایران، حمایت از تولید و رفع موانع است

به گزارش سفیر افلاک، سید موسی خادمی با اشاره به شعار سال اظهار داشت: سالی که گذشت به لحاظ اقتصادی و به دلیل تحریم هایی که بر کشور ما اعمال شد برای مردم سال سختی بود، از طرفی سلامت مردم به دلیل بروز بیماری همه گیر کرونا دچار تهدید شد و سبب شد تعداد زیادی از عزیزان جان خود را از دست بدهند.

وی افزود: علیرغم همه این مشکلات اما در سالی که گذشت تعداد زیادی از پروژه ها خصوصا پروژه های سیل در سطح استان به نتیجه شد و همچنین تعداد زیادی از طرح های اقتصادی راکد به مدار تولید برگشتند.

استاندار لرستان تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب سال 1400 را سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی نامگذاری کردند که بهترین نسخه اقتصادی ایران همین است و باید از تولید حمایت شود، موانع حذف و حمایتها افزایش یابد.

خادمی عنوان کرد: در راستای نامگذاری شعار سال، ما نیز در نخستین روزهای کاری سال جدید، برنامه را تدوین و موانع برطرف و حمایت های لازم از واحدهای تولیدی صورت می گیرد.

وی با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: انتخابات شوراها و ریاست جمهوری را در پیش داریم که نیاز است مردم مشارکت پرشوری داشته باشند و ما به عنوان متولیان برگزاری انتخابات، امنیت و سلامت آن را تضمین می کنیم که براحتی مردم مشارکت کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا