نماینده ولی فقیه در لرستان:
نامگذاری شعار سال توسط مقام معظم رهبری، مسیر پیشرفت و ارتقای فرهنگی را ترسیم می کند

به گزارش سفیر افلاک حجت الاسلام و المسلمین سید احمدرضا شاهرخی با اشاره به نامگذاری شعار سال اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در سخنرانی اولین روز فروردین مسیر پیشرفت و ارتقاء فرهنگی کشور را ترسیم نمودند و نامگذاری سال با عنوان ” تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی‌ها ” در حالی اعلام گردید که سال‌های قبل این شعاربا عنوان ” رونق تولید” و “جهش تولید” نام گذاری شده بود.

وی افزود: اگرچه در دو سال گذشته کارهای زیربنایی و سازندگی صورت گرفت اما به تصریح معظم له آثار عمومی آن در اقتصاد و معیشت مردم مشاهده نشد و استخراج دقیق نکات ارزشمند پیام نوروزی و سخنرانی اول فروردین معظم له و اقدام و عمل به آن، نسخه شفابخشی است که با یاری خدا ارتقاء فرهنگی و پیشرفت اقتصادی و تحقق شعار سال را در پی خواهد داشت.

نماینده ولی فقیه در لرستان تصریح کرد: در استان لرستان علیرغم تلاش های صورت گرفته که نسبت به سال‌های گذشته سرعت بیشتری داشت اما همچنان جوانان و خانواده های آنان از مشکل بیکاری، تورم، عدم رونق مطلوب کسب و کار و آسیب‌های اجتماعی رنج می‌برند.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی عنوان کرد: لازم است هیأت دولت، استاندار ، مدیران و کارگزاران سه قوه در استان لرستان نسبت به تعهداتی که به مردم استان در اتمام طرح‌های نیمه‌تمام تا پایان کار دولت، جذب ۱۴۵۰ میلیارد تومان علاوه بر بودجه سالانه، ایجاد اشتغال، تولید و احداث مسکن، تخصیص آب و تلاش در راستای احیاء کارخانه ها و کارگاههای تعطیل شده تا حصول نتیجه با پیگیری مجدانه و کار انبوه، متراکم و مضاعف اقدام نمایند.

وی بیان کرد: بدیهی است که نماینده ولی فقیه در استان لرستان، ائمه محترم جمعه و جماعات، جامعه روحانیت و طلاب، فرهیختگان و برجستگان فرهنگی و دانشگاهی و غیر دانشگاهی، عموم مردم متدین، گروه های جهادی و جوانان انقلابی و رسانه ها با تکیه بر اخلاق اسلامی و رعایت عدل و انصاف تعهدات را بدون وقفه از مجرای صحیح دنبال و مطالبه خواهند کرد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به انتخابات گفت: انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ با حضور حداکثری مردم و برگزیدن کارآمدترین و متعهدترین فرد برای رئیس جمهوری اسلامی و انتخاب بهترین ها برای شورای اسلامی شهر می تواند مدیریت هایی جدید، قوی، کارآمد، پرانگیزه و انرژی را بر سرکار بیاورد تا با پشتیبانی و رفع موانع تولید، جهش تولید را محقق سازد.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی خاطر نشان کرد: همه مدیران و کارگزاران قوی تر، پر انگیزه تر و پُر توان تر از سال های گذشته در تحقق شعار سال کوشش نمایند تا رضایت الهی و سرانجام نیکویی در دنیا و آخرت نصیبشان گردد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا