رئیس هیات دو و میدانی لرستان:
مسابقات انتخابی دو و میدانی بزرگسالان در لرستان برگزار شد

سیاوش سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: مسابقات انتخابی دو و میدانی در بخش بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان جهت حضور در مسابقات قهرمانی کشور(مشهد) برگزار شد.

وی افزود: در بخش آقایان این مسابقات با حضور ۵۰ ورزشکار از سطح استان برگزار شد که این مسابقات با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی، با نظم خاص و طبق مقررات فدراسیون دو و میدانی برگزار گردید.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان تصریح کرد: مسابقه انتخابیه استان در ۹ ماده پرتاب نیزه، پرتاب دیسک، پرتاب وزنه 100 متر، ۲۰۰متر، ۴۰۰متر، ۵۰۰۰متر، ۱۵۰۰متر و ۸۰۰۰متر برگزار شد.

سپهوند عنوان کرد: در بخش 100 متر امیررضا معین پور، سید داوود نورالدینی، علی یاری و امیر محمد محمودی از خرم آباد، در بخش 200 متر یونس کوشکی از بروجرد و آرین آزادی از خرم آباد، در بخش 400 متر میلاد سروندی و علی شیرویه از بروجرد، محمد مهدی کلهر از اشترینان انتخاب شدند.

وی بیان کرد: در بخش 800 متر محمد بادافروز از اشترینان، در 1500 متر امیر حسین پاپی از خرم آباد، علی فهیمی و میعاد گودرزی از بروجرد، رضا مصطفی نژاد و دانیال نصیری از خرم آباد رتبه های برتر را کسب کردند.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان عنوان کرد: در بخش پنج هزار متر نیز امیدبیرانوند از خرم آباد، علی ولیپوری از بروجرد، حمید سمیعی از الیگودرز، یاسین میرزانژاد از الشتر و رضا صیادی از خرم آباد انتخاب شدند.

سپهوند خاطرنشان کرد: در پرتاب وزنه امیر حسین علیپور و مالک مولکی از خرم آباد، در پرتاب نیزه مهدی فتحی گنجی از خرم آباد، در پرتاب دیسک  مبین گودرزی از بروجرد و حسین شمس الدینی از خرم آباد موفق به کسب رتبه های برتر شدند.

وی با اشاره به اینکه در بخش بانوان نیز 50 ورزشکار حضور داشتند گفت: در پرش با نیزه عطیه حیدری از بیرانشهر، در پرتاب دیسک فاطمه یوسفی، در پرتاب وزنه صدف عسگریان از خرم آباد و در پرش سه گام مهسا بازگیر از خرم آباد انتخاب شدند.

رئیس هیات دو و میدانی لرستان بیان کرد: در بخش 100 متر نرگس بهروزی از خرم آباد، فاطمه مصطفایی از اشترینان و فاطمه احمدوند از خرم آباد، همچنین در بخش پرش طول پردیس رحیمی، مهشاد مختاری، بیتا سرلک و یاسمن سیفی از خرم آباد انتخاب شدند.

سپهوند عنوان کرد: در بخش 200 متر مرضیه کمری و شهناز گودرزی از اشترینان، نسا بیرانوند از بیرانشهر، در بخش 400 متر فاطمه خورشیدوند از شهرستان دورود، طهورا ترابی از اشترینان، حدیث علیدادی از الیگودرز، ریحانه مدیری از خرم آباد و الهه بارانی بیرانوند از بیرانشهر در این مسابقات رتبه های نخست را کسب کردند.

وی بیان کرد: در بخش پنج هزار متر نیکتا طولابی از خرم آباد، ساناز شیرخانی از خرم آباد، مریم بارانی بیرانوند از خرم آباد و کیانا کلهر از بروجرد، یلدا کلهر از بروجرد و حدیث رشیدی از خرم آباد، در هشت هزار متر مهدیه لری از بروجرد، ثمین بیرانوند از بیرانشهر انتخاب شدند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا