مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان:
500 بسته معیشتی به مناسیت نیمه شعبان بین نیازمندان لرستان توزیع شد

حجت الاسلام مهدی قدرتی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: همزمان با نیمه شعبان برنامه های فرهنگی در نظر گرفته شد که در کنار آن نیز بسته های معیشتی برای کمک به نیازمندان تهیه و توزیع شد.

وی افزود: با همکاری روحانیون، هیات های مذهبی و کانون ها 500 بسته معیشتی تهیه و توسط امامان محله در بین نیازمندان شناسایی شده توزیع گرد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به اقدامات فرهنگی تصریح کرد: دو هزار پرچم ویژه اعیاد شعبانیه و 900 پوستر با عنوان مهدودیت در بین عموم مردم توزیع شد، همچنین 600 نسخه کتاب که 300 عنوان مختص نوجوانان و جوانان و 300 عنوان هم برای بزرگسالان تهیه شده که توزیع می شود.

حجت الاسلام قدرتی عنوان کرد: جشن های محله ای و ایستگاه هایی با رعایت پروتکل های بهداشتی البته در صورتی که شرایط لازم با توجه به کرونا فراهم باشد نیز برگزار خواهد شد.

وی بیان کرد: اعزام مبلغین به مساجد و مجالس از دیگر برنامه های تبلیغات اسلامی است که در راستای مهدویت و زمینه سازی ظهور، برنامه ها و سخنرانی داشته باشند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان این که زمینه سازی ظهور یکی از مهمترین وظایف امت است گفت: همه وظیفه داریم معرفت و شناخت لازم به امام زمان(عج) داشته باشیم و باید با اقدامات لازم زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت را فراهم کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا