مسئول نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان:
12 فروردین سال 58 حماسه ای عظیم با مشارکت مردم خلق شد

حجت الاسلام حبیب حاتمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری بزرگ مرد تاریخ امام(ره)، تصمیم گرفته شد که همه پرسی برگزار شود و مردم در این روز برای حضور در یک برنامه سیاسی، مشارکت داشته و جمهوری اسلامی ایران را انتخاب کردند.

وی با اشاره به اینکه میزان حضور مردم در 12 فروردین یکی از بی نظیرترین مشارکت های مردمی در تاریخ بشریت بوده است، افزود: یکی از برکات پیروزی انقلاب اسلامی ایران، مشارکت سیاسی مردم بود که در سرنوشت کشور خود دخیل باشند و به لطف خدا این مشارکت تا امروز ادامه داشته است.

مسئول نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان تصریح کرد: همانطور که در گام اول انقلاب، اصل انقلاب شکل گرفت در گام دوم مردم و مسئولین نسبت به نظام تکلیف های بیشتری دارند و ضروری است تا مسئولانی که چشم به بیرون از کشور برای حل مشکلات دارند، به ظرفیت ها و توانایی های کشور امید داشته باشند.

حاتمی عنوان کرد: در گام اول انقلاب زیر ساخت های بسیار اساسی و مهمی در کشور ایجاد شد و انقلاب اسلامی ایران در گام دوم انقلاب می تواند بهتر بدرخشد و نیاز است همه به وظیفه خود به خوبی عمل کنند.

وی با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات پیش رو، تودهنی به دشمن است گفت: ملت ایران سالها پیش در چنین روزی مشارکت خود را در عرصه سیاسی به نمایش گذاشتند و در انتخابات امسال نیز با حضور خود بار دیگر حماسه ای عظیم خلق می شود و به برکت خون شهدا، رای آری که به جمهوری اسلامی ایران داده شده باید تلاش کنیم تا با مشارکت، همت و همچنین خدمت مسئولین به مردم این راه ادامه یابد.

مسئول نهاد نمايندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه لرستان خاطرنشان کرد: مسئولان می توانند در همراهی مردم نقش مهمی داشته باشند و اگر با روحیه جهادی و ساده زیستی و خدمت تلاش کنند، همان با روحیه جهادی که در اوایل انقلاب وجود داشت، قطعا می توانند بسیاری از مشکلات را حل کنند، مدیران باید هدفشان خدمت باشد نه قدرت و خدمت به مردم را در اولویت کاری قرار دهند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا