رئیس مجمع نمایندگان لرستان:
حضور مردم در صحنه‌های مختلف توطئه‌های دشمن را خنثی کرد/قدرت آمریکا رو به افول است

یحیی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: در روز 12 فروردین 58 ملت ایران با اتحاد و انسجام به پای صندوق های رای آمدند و به جمهوری اسلامی ایران رای مثبت دادند و نظام مردم سالاری دینی روی کار آمد.

وی افزود: در این سالها به برکت پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی ایران، پیشرفت های متعددی در بخش های فرهنگی، علمی، سیاسی و نظامی ایجاد شد و امروز ایران به گونه ای موفق و سربلند است که همه دنیا این کشور را به عنوان قدرت منطقه می شناسند.

رئیس مجمع نمایندگان لرستان با اشاره به گام دوم انقلاب تصریح کرد: انقلاب وارد گام دوم شده و با توجه به راهبردهایی که مقام معظم رهبری برنامه ریزی و تعیین کرده اند، مسئولین باید برای حرکت در این مسیر برنامه ریزی لازم داشته باشند.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: در طول سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تاکنون استکبار جهانی و در راس آن آمریکا موانع و مشکلات زیادی را برنامه ریزی کرد ولی همه توطئه های دشمن با هدایت رهبری و همت مردم خنثی شد.

وی با اشاره به حضور مردم در صحنه های مختلف گفت: با درایت رهبری و پشتیبانی ملت ایران بیش از چهار دهه است که در برابر دشمن ایستاده و مقاومت ملت ایران و سایر ملت های مسلمان سبب شده تا امروز آمریکا رو به افول باشد.

رئیس مجمع نمایندگان استان لرستان اظهار داشت: مردم و مسئولین در کنار هم می توانند تحریم ها و مشکلات را پشت سر بگذارند و همانگونه که در 12 فروردین 58 ملت ایران یکپارچه در صحنه حاضر شدند در انتخابات 1400 با حضور پرشور دشمن را در رسیدن به اهدافش مایوس کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا