نخبه لرستانی در گفتگو با سفیرافلاک:
۱۲ فروردین تجلی مردم سالاری دینی/تفکر غنی انقلاب امید را در دلها زنده کرد

علی جابری در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران حاصل سالها تلاش و مجاهدت هایی بود که سرانجام در بهمن 57 به پیروزی رسید و امام(ره) و پس از آن مقام معظم رهبری همانند حضرت علی(ع) از طریق رشد دهی به افکار و اراده مردم، اهداف و برنامه را جلو بردند.

وی با تاکید بر نقش مردم در پیروزی انقلاب، افزود: تاریخ جمهوری اسلامی ایران حضور مردم را در بسیاری از برنامه ها و پیشبرد اهداف تایید می کند و در نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم سالاری دینی فقط یک شعار نبود و مردم در امورات نقش مهمی ایفا می کنند.

نخبه لرستانی تصریح کرد: تاکنون در طول تاریخ هیچ نظامی برای موجودیت خود، همه پرسی برگزار نکرده اما نظام جمهوری اسلامی ایران در 12 فروردین 58 همه پرسی برگزار می کند و بیش از 98 درصد مردم با مشارکت چشمگیر به جمهوری اسلامی ایران رای مثبت دادند.

جابری عنوان کرد: بعد از پیروزی انقلاب عرصه برای رویش استعدادها فراهم شد به طوری که به برکت انقلاب اسلامی ایران جوانانی که علاقمند به تدین و معنویت بوند، وارد اسلام سیاسی شدند و امروز همین جوانان در بخش های مختلف دانشجویی بیانیه صادر می کنند و اقدامات مهمی را انجام می دهند.

وی بیان کرد: تفکر غنی انقلاب اسلامی سبب می شود تا امید همیشه در دل جوانان وجود داشته باشد که نمونه آن شهید حججی بود که برای دفاع از اسلام و ارزشها جان خود را فدا کرد.

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: باید تلاش کرد تا در انتخابات پیش رو مردم حضور و مشارکت خوبی داشته باشند و فرد اصلح را انتخاب کنند تا بتواند برای حل مشکلات اقدامات لازم را انجام دهد.

جابری عنوان کرد: برخی از مشکلات کشور به عملکرد مسئولین برمی گردد که این عملکرد مسئولین در حوزه های مختلف انقلابی نبوده و سبب شده تا مشکلاتی رخ دهد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا