بخشدار ززوماهرو در گفتگو با سفیرافلاک:
افزایش محدودیت‌های کرونایی در «ززوماهرو»/نقاط گردشگری تا اطلاع ثانوی تعطیل است

عرفان قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهار داشت: با توجه به قرمز شدن شرایط شیوع بیماری کرونا در الیگودرز و ززوماهرو، دستورالعمل‌های مربوط به فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی اجرا و بر اساس دستورالعمل ستاد ملی کرونا از امروز ادارات سطح بخش با یک‌سوم ظرفیت کارکنان و تنها برای کارهای ضروری فعال شد.

وی افزود: برگزاری مراسمات عروسی و عزا تا اطلاع ثانوی ممنوع بوده و حسب مصوبات ستاد کرونا نیروی انتظامی با متخلفان برخورد خواهد نمود، همچنین اماکن متبرکه و نقاط گردشگری تا اطلاع ثانوی تعطیل است.

بخشدار ززوماهرو عنوان کرد: بهورزها، شوراها و دهیاران موظف هستند هرگونه برگزاری مراسمات در سطح بخش را به اطلاع نیروی انتظامی برسانند و با تذکر لسانی از برگزاری مراسمات در روستا جلوگیری کنند.

وی ضمن قدردانی از همکاری مطلوب مردم در روز طبیعت، تصریح کرد: انتظار داریم این همکاری تا عبور از این شرایط با کمیته مبارزه و پیشگیری از کرونا بخش ززوماهرو ادامه یابد.

قربانی گفت: درراه حفظ سلامت مردم قاطعانه با خاطیان و متخلفان برخورد خواهیم کرد و امیدواریم با همکاری اهالی به‌زودی شاهد فروکش کردن این موج همه‌گیری کرونا باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا