مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری لرستان:
31 واحد تولیدی لرستان از تملک بانک خارج شد

محمدحسین جناب در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: احیای واحدهای راکد و یا واحدهایی که به دلیل بدهی در تملک بانکها قرار دارند، در دستور کار قرار گرفته و برنامه ریزی های لازم انجام شده تا بتوان با احیای این واحدها، علاوه بر رونق تولید، اشتغال را ایجاد کرد.

وی افزود: در پایان سال 98 تعداد 100 واحد تولیدی استان در تملک بانکها بود که تلاش شد سال گذشته در مجموع 31 واحد تولیدی از تملک بانکها خارج و به بخش خصوصی واگذار شوند تا مجدد به چرخه تولید بازگردند.

مدیرکل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری لرستان تصریح کرد: سال گذشته بیش از 50 درصد واحدهایی که از تملک بانکها خارج شدند، وارد چرخه تولید شده و مابقی واحدها نیز در دستور کار قرار دارند.

جناب عنوان کرد: برخی از واحدها برای احیای مجدد ممکن است برای تغییر در خط تولید و یا نوسازی دستگاه ها اقدام نمایند و همین سبب می شود تا زمان احیا کمی زمان بر باشد.

وی با اشاره به احیای واحدهای تولیدی گفت: 40 واحد تولیدی سال گذشته در استان وارد مدار تولید شد در حالی که برخی از این واحدها سالها مسکوت و راکد مانده بودند.

مدیر کل جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری لرستان با تاکید بر احیای واحدهای تعطیل افزود: برخی از واحدهای تولیدی استان مانند سامان کاشی بروجرد، صدر فولاد و پارسیلون سالهاست که تعطیل شده و با احیای آنها می توان اشتغال را برای هزاران نفر ایجاد کرد.

جناب خاطرنشان کرد: با توجه به شعار سال، پیگیری های لازم برای احیای واحدهای تولیدی راکد صورت می گیرد و تلاش می شود تا واحدهای تولیدی به دلیل مشکلات در تملک بانک قرار نگیرند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا