امام‌جمعه معمولان مطرح کرد:
اهمیت انتخاب کاندیدای اصلح و انقلابی/عمده مشکلات امروز کشور ناشی از سوء مدیریت است

به گزارش سفیرافلاک، حجت‌الاسلام حسن رضایی امام جمعه معمولان در دیدار با فرمانده سپاه ناحیه پلدختر اظهار داشت: نگاه برخی مسئولان به شعار سال مقام معظم رهبری در اکتفا به یک بنر زدن، شایسته نبوده و کم‌توجهی قابل‌قبول نیست، این مسئولان بایستی گزارش فصلی از اقدامات خود در راستای پشتیبانی و موانع زدایی در راستای حمایت تولید ارائه دهند.

وی افزود: مقام معظم رهبری چندین سال را با تأکید بر مبحث تولید، شعار آن را نام‌گذاری می‌کند که این نشانه کم‌کاری مسئولان بوده که هنوز دغدغه‌های اصلی در این زمینه برطرف نشده است.

امام‌جمعه معمولان با اشاره به اینکه مردم بایستی با بصیرت در انتخابات شرکت کرده و رأی آگاهانه بدهند، عنوان کرد: با توجه به منابع غنی که کشور دارد به دلیل برخی سوء مدیریت‌ها، امروز شاهد صف‌های طولانی مرغ هستیم که نباید این مسائل را به برجام متصل کرد و بایستی مردم در انتخابات پیش رو، کاندیدای اصلح، انقلابی و جهادی را انتخاب کنند.

وی ضمن انتقاد از رهاشدگی فضای مجازی توسط مدیران ارشد، تصریح کرد: درس در بستر شاد و فضای مجازی به دلیل عدم سواد رسانه‌ای به معضل تبدیل‌شده است.

ضرورت مدیریت جهادی فضای مجازی

سرهنگ منصور کریمی فرد فرمانده سپاه ناحیه پلدختر در این دیدار با تأکید بر اهمیت نام‌گذاری امسال با محوریت تولید، اظهار داشت: تولید امروز شاه‌بیت کمک اقتصادی به کشور در قالب اقتصاد مقاومتی است و در این راستا نیز همه بایستی کمک کرده تا با استفاده از ظرفیت‌های بومی بتوانیم مطالبه اصلی مقام معظم رهبری را مرتفع سازیم.

وی با اشاره به‌ضرورت مدیریت جهادی فضای مجازی، افزود: فضای مجازی نیاز به حضور انقلابی و جهادی نسل جوان در تبیین و انتشار پیام انقلاب دارد تا در این راستا توطئه‌های دشمنان نظام خنثی شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا