استاندار لرستان:
توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، هدف اصلی کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان است

به گزارش سفیر افلاک، سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اظهار داشت: در زمینه برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان فعالیت هایی از تابستان سال گذشته آغاز و طبق برنامه ریزی های انجام شده که به خوبی در حال پیشروی است.

وی افزود: هدف از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان، توسعه‌ و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است که به دنبال انجام یک کار پروژه ای نیستیم و این کنگره را با آمادگی کامل و اثرگذاری بالا برگزار خواهیم کرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در همین راستا همه دستگاه‌های اجرایی استان برای برگزاری این کنگره بسیج شده اند و در کنار آن ها از ظرفیت تمامی اقشار و گروه ها نیز بهره گیری می شود.

خادمی عنوان کرد: با توجه به کرونا و تاثیر آن در برگزاری گردهمایی هایی که نیاز به تجمع است، دچار محدودیت هایی شده ایم که کندی در انجام برخی از امورات را در پی داشته و باید تلاش کرد از برنامه ریزی عقب نمانیم.

وی بیان کرد: تمام تلاش ها صورت می گیرد تا برنامه‌ای در شأن شهدا و مردم استان اجرا گردد ضمن اینکه آمادگی برای انجام کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان را در بازه زمانی کوتاهی داریم و در این رابطه از منابع استانی، ملی و کمک های مردمی نیز استفاده خواهیم کرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا