مدیرکل اوقاف و امور خیریه لرستان:
۳۶۰ برنامه فرهنگی ویژه ماه رمضان در لرستان برگزار می شود

حجت الاسلام سید محمد طباطبایی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: هر ساله همزمان با ایام ماه مبارک رمضان برنامه ریزی برای اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی صورت می گیرد از جمله جزء خوانی، تفسیر قرآن، نسیم کرامت و افطاری ساده، اما با توجه به شرایط کرونا امسال نیز این برنامه ها در بستر فضای مجازی برگزار می شود.

وی افزود: با توجه به شیوع کرونا و محدودیت های اجرا شده، برنامه های امامزادگان استان لرستان در ماه رمضان در بستر فضای مجازی برگزار می شود به طوری که در ۱۲ امامزاده شاخص استان که دارای پیج اینستاگرام و کانال تلگرامی هستند، برنامه های ماه رمضان برگزار می شود.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه لرستان تصریح کرد: در همین راستا از ابتدای ماه رمضان تا روز عید فطر برنامه های فرهنگی اوقاف که بیش از ۳۶۰ برنامه می باشد، در فضای مجازی برگزار می شود.
حجت الاسلام طباطبایی عنوان کرد: همچنین برنامه هایی از امامزاده ها ضبط می شود و در ایام ماه رمضان از طریق صدا و سیما نیز پخش خواهد شد.
وی با اشاره به توزیع بسته های معیشتی گفت: همزمان با ماه مهمانی خدا، هفت هزار بسته معیشتی با کمک خیرین و از محل موقوفات تهیه و در بین نیازمندان توزیع خواهد شد.
انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا