نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس:
افزایش آمار کرونا به دلیل عدم اعمال محدودیت ها/ستاد کرونا باید پاسخگو باشد

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک اظهار داشت: متاسفانه برخی از رفتارهایی که از ستاد کرونا سر می زند بیشتر به جای برخورد علمی، برخورد سلیقه ای است که نتیجه آن عدم اعمال محدودیت و قرنطینه در ایام نوروز بود که منجر شد این روزها آمار ابتلا و مرگ و میر بسیار افزایش یابد.

وی افزود: علیرغم هشدارها، گلایه ها و فریادهای وزارت بهداشت مبنی بر عدم مسافرتها اما حرف وزیر شنیده نشد و با برقراری مسافرتها، خریدهای نوروزی، وضعیت بازار و دید و بازدیدها آمار مرگ و میر کرونا سه رقمی شد و بسیاری از شهرهای کشور در وضعیت قرمز قرار گرفت.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه ستاد کرونا باید پاسخگوی این مشکلات باشد، تصریح کرد: مجلس این ترک فعل ها را حتما بررسی می کند و باید ستاد کرونا پاسخگو باشند.

ویسکرمی عنوان کرد: در حالی که باید حرف وزیر بهداشت به عنوان متولی سلامت در کشور محور باشد اما دولت به هر دلیلی باعث این مشکلات شدند و به دلیل عدم بی توجهی به کرونا امروز شاهد وضعیت قرمز هستیم.

وی بیان کرد: در حالی که لازم بود همانند سال گذشته محدودیت های خرید نوروزی، مسافرت ها و دید و بازدیدها اعمال شود اما بی توجهی در این زمینه سبب شد تا خسارت جانی که به دلیل کرونا وارد می شود مضاعف گردد.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: طی چند روز اخیر آمار فوتی های کرونا در کشور سه رقمی شده و ممکن است وضعیت بدتر شود که بررسی این موضوع توسط مجلس صورت می گیرد.

ویسکرمی عنوان کرد: علاوه بر ضرورت اعمال محدودیت ها، نیاز بود که محدودیت هایی برای پروازهای خارجی خصوصا ترکیه صورت گیرد که بیشتر به نظر می رسد تصمیمات این ستاد سلیقه ای است.

وی بیان کرد: تذکرات در این راستا ارائه می شود و حتما مجلس ترک فعل ها را بررسی می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا