حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/09/15 شمسی | 2023/12/06 میلادی
فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد مطرح کرد:

«طوفان الاقصی» شکستی بی‌سابقه برای رژیم اشغالگر قدس

«طوفان الاقصی» شکستی بی‌سابقه برای رژیم اشغالگر قدس

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: عملیات طوفان‌ الاقصی بی‌سابقه‌ترین ضربه‌ای بود که در طول بیش از ۷۰ سال اشغال به رژیم صهیونیستی وارد شد.

سرهنگ محمد برامکی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، در رابطه با عملیات همه‌جانبه و بی‌نظیر «طوفان الاقصی» که نیروهای مقاومت فلسطین روز شنبه پانزدهم مهرماه علیه جنایات رژیم منحوس و غاصب صهیونیستی در نوار غزه انجام دادند، اظهارداشت: این عملیات بزرگ کاملاً دقیق، حساب شده، علمی و شجاعانه توسط نیروهای مقاومت انجام شد و نشان داد رژیم صهیونیستی در قد و قواره‌ای نیست که ادعا می‌کند.

وی با اشاره به شکسته شدن هیمنه رسانه‌ای، اطلاعاتی، نظامی و امنیتی رژیم صهیونیستی، افزود: عملیات طوفان‌ الاقصی بی‌سابقه‌ترین ضربه‌ای بود که در طول بیش از ۷۰ سال اشغال به رژیم صهیونیستی وارد شد و خوشبختانه اکنون قسمتی از نوار غزه به دست مجاهدان افتاده است.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد این عملیات را بزرگ و شگفت‌آور دانست و عنوان کرد: عملیات‌هایی مانند طوفان‌ الاقصی و روند اضمحلال رژیم صهیونیستی حتماً ادامه‌دار است و طبق سخن رهبر معظم انقلاب(ره)، قطعاً ۲۵ سال آینده را نمی‌بیند.

وی با تأکید بر اینکه این موفقیت پیروزی همه مردم و جبهه مقاومت است، بیان کرد: عملیات طوفان‌ الاقصی نشان داد، گروهی که برای خدا کار می‌کنند حتماً بر همه دشمنان پیروز می‌شوند و خداوند به آن‌ها کمک می‌کند، چنان‌که می‌بینیم هنوز رژیم غاصب صهیونیستی نتوانسته است خود را بازیابی کند.

برامکی با بیان اینکه این عملیات شکست سنگینی برای رژیم اشغالگر قدس محسوب می‌شود که روند فروپاشی آن‌ها را تسریع می‌کند، گفت: این ضربه اولی که انجام شد نشان از درایت، شجاعت و اشراف بسیار دقیق نیروهای مقاومت و ملت بصیر فلسطین نسبت به رژیم صهیونیستی دارد، قطعاً در آینده این ضربه‌ها بیشتر می‌شود و حتماً یکی از مقدمات ظهور امام زمان(عج) این اتفاق است.

وی تصریح کرد: رژیم صهیونیستی اعتراف می‌کند که خیلی ضعیف‌تر از چیزی است که نشان می‌دهد، روند اضمحلال رژیم صهیونیستی زده شده است و قطعاً پیروزی‌های پی در پی نصیب جبهه مقاومت می‌شود.

فرمانده سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: همه آزادی‌خواهان در سراسر جهان برای آزادی قدس شریف از چنگال دژخیمان و جنایتکاران صهیونیستی متحد شوند و حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به گوش جهانیان برسانند.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از