حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی
مدیرعامل بانک رفاه کارگران مطرح کرد:

آمادگی برای کمک به تأمین مالی ایران‌خودرو

آمادگی برای کمک به تأمین مالی ایران‌خودرو

مدیرعامل بانک رفاه کارگران گفت: یکی از رسالت‌های شبکه بانکی حمایت از تولید، تقویت و افزایش تولید در شرکت‌های صنعتی است و ما آماده تأمین مالی برای ایران‌خودرو به‌عنوان خودروساز بزرگ کشور هستیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، اسماعیل لله‌گانی در حاشیه بازدید از مرکز تحقیقات، طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو، افزود: بارزترین خصوصیت ایران‌خودرو حرکت به سمت فناوری‌ها جدید، استفاده از دانش فنی، توسعه خطوط تولید مطابق با تکنولوژی روز و طراحی محصولات باکیفیت و منطبق با استانداردها و نیاز مشتریان با اتکا با توان و تخصص ظرفیت‌های داخل کشور است و این موارد در ایران‌خودرو نهادینه‌شده است.

وی تولید محصول خودرو ری‌را را نشان از نگاه خاص مدیران ایران‌خودرو به ظرفیت‌های داخلی دانست و گفت: طراحی و تولید خودرو ری‌را بنزینی و برقی و تارا با بیش‌ترین سهم تولید از توان داخلی در شرایط تحریم ظالمانه باعث افتخار به وجود شرکت‌های بزرگی مانند ایران‌خودرو است که نقش مهمی در کاهش وابستگی صنعت خودرو به خارج را دارد و مایه مباهات است.

مدیرعامل بانک رفاه افزود: با توجه به این‌که بانک رفاه یکی از بانک‌های مهم کشور است، می‌تواند در حوزه‌هایی چون تأمین نیاز مالی ایران‌خودرو همکاری کند.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز در نشست با مدیرعامل بانک رفاه کارگران، بر توسعه همکاری با بانک رفاه کارگران درزمینهٔ تأمین مالی پروژه‌های تولید و توسعه محصولات تأکید کرد.

علیمردان عظیمی اظهار کرد: با توجه به گستردگی فعالیت در گروه صنعتی ایران‌خودرو و وجود ظرفیت‌های متعدد در حوزه‌های تولید، توسعه، منابع انسانی و شرکت‌های گروه، مایل هستیم برای تأمین مالی از طریق بانک رفاه کارگران، همکاری‌ها را تقویت کنیم.

وی بر ملموس و مثبت بودن نتایج این همکاری تأکید کرد و گفت: تأمین مالی برای اجرای برنامه‌های توسعه‌ای اولویت ایران‌خودرو است که امیدواریم با همکاری بانک رفاه کارگران، اقدامات مثبت و مؤثری در این زمینه صورت گیرد.

مدیرعامل بانک رفاه و هیئت همراه از سالن‌های بدنه‌سازی، مونتاژ و نمایشگاه محصولات ایران‌خودرو در معاونت تحقیقات، طراحی و تکوین محصول بازدید کردند.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از