حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/09/15 شمسی | 2023/12/06 میلادی
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان مطرح کرد:

انحراف افکار عمومی، هدف دشمن از پروژه کشته‌سازی

انحراف افکار عمومی، هدف دشمن از پروژه کشته‌سازی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: دشمنان و تجزیه‌طلبان سال گذشته با استفاده از پروژه کشته‌سازی دروغ قصد داشتند افکار عمومی را منحرف کنند اما متحمل شکست‌های پی در پی شدند.

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، در راستای سالگرد جنگ ترکیبی برنامه‌ریزی‌شده توسط دشمنان جمهوری اسلامی اظهارداشت: سال گذشته دشمنان از روش‌های ترکیبی مختلفی مانند امپراتوری رسانه‌ای دروغ و حمله به شاهچراغ و به گلوله بستن افراد بی‌گناه استفاده کردند، اما موفق نشدند و مردم به وضوح حقیقت را دیدند.

وی با اشاره به عدم موفقیت و شکست‌های سنگین دشمنان در جنگ‌های ترکیبی، افزود: دشمنان و تجزیه‌طلبان سال گذشته با استفاده از پروژه کشته‌سازی دروغ قصد داشتند افکار عمومی را منحرف کنند اما متحمل شکست‌های پی در پی شدند و مردم با بصیرت ما آگاهی خود را نشان دادند. 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: سلبریتی‌های خارج‌نشین و داخلی با حرکت‌های مرموزانه و نابخردانه موفق نمی‌شوند و سکوت آن‌ها در حمله تروریستی به شاهچراغ خیانت به ارزش‌های دینی بود، مردم به‌ویژه دانش‌آموزان و دانشجویان، ترفند، حیله و برنامه‌های طرح شده دشمنان را خنثی می‌کنند و حمایت آگاهانه و بیداری اسلامی را نشان می‌دهند.

غلامی بیان کرد: به لطف خدا، درایت رهبر معظم انقلاب و همت جوانان انقلابی امت اسلامی در یوم‌الله ۱۳ آبان طومار دشمنان و فتنه‌گران در مملکت جمهوری اسلامی ایران برچیده می‌شود و حمایت از ارزش‌های انقلاب اسلامی، اطاعت از رهبر معظم انقلاب، حفظ ارزش‌ها و تقویت روحیه جبهه مقاومت ادامه‌دار است و باعث جشن پیروزی می‌شود.

 وی عنوان کرد: دشمن تلاش‌های زیادی کرد و همه ابزار و توان خود را به کار گرفت، نمونه‌های متعددی از خیانت‌ها وجود دارد اما مردم ما نشان دادند که ارزش‌ها ماندگارند و مردم آگاه، جوانان بیدار و بابصیرت تحت تاثیر تبلیغات رسانه‌ای دشمن قرار نمی‌گیرند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: در جنگ‌های ترکیبی سال گذشته خیلی از افراد نابخرد علیه کشورمان شعار دادند و مظلوم‌نمایی کردند اما هیچوقت موفق نشدند به هدف خود برسند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از