حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی
جمعه ۲۱ مهرماه؛

ایرانیان در محکومیت جنایات اسرائیل راهپیمایی می‌کنند

ایرانیان در محکومیت جنایات اسرائیل راهپیمایی می‌کنند

راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل و شکرانۀ پیروزی مبارزان فلسطین، جمعه ۲۱ مهرماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

به گزارش سفیرافلاک، به مناسبت پیروزی شکوهمند و عزت‌آفرین جبهه مقاومت و همگام و هم‌صدا با مسلمانان و آزادگان و آزادی‌خواهان جهان «راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل و شکرانۀ پیروزی مبارزان فلسطین»، جمعه ۲۱ مهرماه، از مسیرهای اعلامی به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اطلاعیه‌ای دراین‌باره اعلام کرد:

عملیات پیچیدۀ ترکیبی، غرورانگیز و افتخارآفرین طوفان الاقصی؛ ضربه‌ای مهلک و کاری بر پیکرۀ نیمه‌جان رژیم موقت و رو به سقوط صهیونیستی بود که در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

زلزلۀ ویرانگر یوم‌الله ۱۵ مهر، شکست مفتضحانـۀ اطلاعاتی و نظامی غیرقابل‌ترمیم برای رژیم غاصب صهیونیستی و حماسۀ بزرگ شکوه پیروزی مقاومت اسلامی در برابر این غدۀ سرطانی تا بن‌دندان مسلح بود.

این عملیات غافلگیرکننده و استراتژیک در قلب سرزمین‌های اشغالی، تمامی معادلات درصحنۀ نبرد را به‌طور چشمگیری به نفع جریان مقاومت و جوانان برومند فلسطینی تغییر داد و حکایت از عمق راهبردی آرمان آزادی قدس شریف در سطح منطقه و جهان دارد.

مشت آهنین فلسطین و گروه‌های مقاومت، نشان از تغییر شعار نیل تا فرات اسرائیل غاصب و تبدیل آن به راهبرد عملیاتی بحر تا نهر شده و سستی لانۀ سست‌تر از عنکبوت و شکستن هیمنۀ پوشالی و دروغین این رژیم سفاک کودک‌کش را بیش‌ازپیش آشکار ساخت.

 این عملیات پیش‌دستانه و ابتکاری، به‌وضوح ثابت کرد؛ دوران بزن‌دررو، به پایان رسیده و اگر از اسرائیل کوچک‌ترین غلطی سربزند، تل‌آویو و حیفا توسط جبهۀ بزرگ مقاومت اسلامی مستقر در منطقه با خاک یکسان خواهد شد.

حال که دشمن صهیونیستی شکست مفتضحانه‌ای از رزمندگان فلسطینی در میدان نبرد خورده و حیثیت و جایگاه نظامی و امنیتی خود را بربادرفته می‌بیند و با همان خوی وحشی و ددمنشانه، مردم مظلوم غزه را آماج حملات دیوانه‌وار هوایی خود قرار داده و با بمباران مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها و به خاک و خون کشیدن غیرنظامیان بی‌گناه و با اتکا به مدد و یاری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار درصدد است از این طریق آبروی ازدست‌رفته خود را ترمیم نماید.

جای دارد، به مناسبت این پیروزی شکوهمند و عزت‌آفرین؛ همگام و هم‌صدا با مسلمانان و آزادگان و آزادیخواهان جهان «راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل و شکرانۀ پیروزی مبارزان فلسطین»، جمعه ۲۱ مهرماه، از مسیرهای اعلامی به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این راهپیمایی در تهران، از ساعت ۱۰:۳۰ صبح از ۲ مسیر، میدان فردوسی و خیابان آزادی ـ تقاطع نواب به سمت دانشگاه تهران، برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ ضمن ادای احترام و نثار سلام‌وصلوات به روح پرفتوح شهدای طریق‌القدس و اعلام حمایت از ملت قهرمان فلسطین بالأخص گروه‌های مقاومت اسلامی، از ملت سلحشور و آگاه و فهیم ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور پرشور خود در این راهپیمایی عظیم، بار دیگر ضمن اعلام حمایت از آرمان بزرگ آزادی مسجدالاقصی و قدس، مرگ اسرائیل را فریاد زنند.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از