حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل استقلال شکایت کرد

باشگاه پرسپولیس از مدیرعامل استقلال شکایت کرد

باشگاه پرسپولیس طی شکایتی از مدیرعامل باشگاه استقلال، پیگیر اتهامات او خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، او که انتشار نامه فدراسیون فوتبال را به عوامل باشگاه پرسپولیس نسبت داده، قطعاً باید در محاکم قضایی پاسخگوی اتهامات خود باشد.

باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس قهرمان بلامنازع فوتبال ایران پیوسته در مسیر قهرمانی حرکت می‌کند و قطعاً قهرمان لیگ بعد از هفته پایانی مشخص می‌شود.

باشگاه پرسپولیس طی شکایتی از مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص مطالبی که برای تشویش اذهان عمومی و فرار از واقعیت عنوان می‌شود، پیگیر مواردی است که روی میز کمیته انضباطی این دست و آن دست می‌شود و آن‌ها برای فرار از قانون و مقررات و آئین‌نامه فوتبال، دست به دامان ارتباطات و استفاده از نام فدراسیون و ارکان مختلف آن می‌شوند.

باشگاه پرسپولیس برای موفقیت خود برنامه دارد و بی‌شک به برنده چند بازی و قهرمان نیم‌فصل، جام قهرمانی اهدا نمی‌شود. بهتر است شما به فکر حفظ شرایط خود در رده‌های چهارم به بعد جدول رده‌بندی باشید تا شاید بتوانید برای لیگ قهرمانان سهمیه بگیرد تا هواداران خودتان را به جان این‌وآن نیندازید.

مدیرعامل باشگاه استقلال مدعی شده است که باشگاه پرسپولیس فشار زیادی برای رسیدگی پرونده آن‌ها به ارکان قضایی فدراسیون می‌آورد درصورتی‌که درجایی دیگر از صداقت و وفاداری و قانون‌مداری ریاست و ارکان فدراسیون صحبت می‌کند! واقعاً باید برای چنین تفکر و چنین نگرشی، نگران باشگاه استقلال بود. شما که مدعی هستید تخلفی صورت نگرفته است، پس نگران چه چیزی هستید؟! نکته جالب‌تر اینکه ایشان نظر ارکان انضباطی، باشگاه‌ها و اصحاب رسانه را به مواردی دیگر و ۲۰۰ نامه محرمانه دیگر حساس‌تر کرد.

مدیرعامل باشگاه استقلال از حرفه‌ای بودن ریاست فدراسیون فوتبال صحبت می‌کند و اینکه ارکان قضایی فدراسیون تحت هیچ شرایطی از قانون سرباز نمی‌زنند، پس نگران چه چیزی هستید و چرا باشگاه پرسپولیس را محکوم‌به فشار روی فدراسیون و ارکان قضایی می‌کنید؟

مدیرعامل باشگاه استقلال نباید زیاد نگران باشد، چراکه تا پایان فصل بازی‌های زیادی در جریان است و به‌طور مستند شاهد آن است که با توجه به کسر امتیاز از پرسپولیس و سپاهان، این دو باشگاه همچنان مدعیان واقعی و اصلی قهرمانی بوده و هستند.

باشگاه پرسپولیس نیازی ندارد که به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ فشار وارد کند چراکه مدارک و اسناد مشهود، واضح و حاضر است. البته اگر فشار باشگاه استقلال این مدارک را تحت تأثیر و تحریف قرار ندهد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از