حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
کاپیتان سابق تیم ملی عمان:

برانکو یکی از بدترین مربیان است

برانکو یکی از بدترین مربیان است

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال عمان نسبت به عملکرد برانکو ایوانکوویچ در تیم ملی این کشور انتقاد کرد و او را یکی از بدترین مربیان در نیمه دوم خواند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی فوتبال عمان در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ شامگاه یکشنبه یک بهمن رو در روی تیم ملی تایلند قرار گرفت که این بازی با نتیجه تساوی یک‌بریک به پایان رسید.

هدایت تیم ملی عمان بر عهده برانکو ایوانکوویچ سرمربی اسبق تیم ملی ایران و باشگاه پرسپولیس است و او در دو دیدار ابتدایی خود همراه با این تیم هنوز نتوانسته در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ به پیروزی دست یابد و با یک امتیاز از دو بازی در رده سوم جدول گروه F قرار دارد. شاگردان برانکو در دور سوم مرحله گروهی باید به مصاف تیم ملی قرقیزستان بروند و برای امید به صعود محکوم به پیروزی هستند.

عماد الحوسنی کاپیتان سابق تیم ملی عمان که به‌عنوان کارشناس در شبکه بین اسپورت فعالیت دارد پس از پایان بازی عمان و تایلند با انتقاد از برانکو ایوانکوویچ گفت: برانکو یکی از بدترین مربیان در نیمه دوم به‌حساب می‌آید، او در هر بازی معمولاً برای نیمه دوم تاکتیکی ندارد و تمام تعویض‌هایی که انجام می‌دهد بیهوده است.

دیدار تیم‌های عمان و قرقیزستان روز پنج‌شنبه ۵ بهمن و از ساعت ۱۸برگزار می‌شود که این بازی می‌تواند سرنوشت ماندن یا رفتن برانکو از تیم ملی عمان را تعیین کند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از