حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی
مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه خرم‌آباد خبر داد:

برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در خرم‌آباد

برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج در خرم‌آباد

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه خرم‌آباد گفت: مرحله شهرستانی پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

محمد فرهادپور در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: مرحله شهرستانی پنجمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج در سه قالب پویانمایی، اپلیکیشن و بازی‌های تلفن همراه با محوریت افول آمریکا، جهاد و شهادت، ظهور منجی، عفاف و حجاب و فرزندآوری از یکم تا دهم آبان ماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی افزود: در پایان این رویداد از تیم‌های برگزیده و فعالان فضای مجازی در سطح شهرستان خرم‌آباد تجلیل می‌شود و برگزیدگان این رویداد به مرحله استانی که ۲۵ آبان ماه امسال برگزار می‌شود، راه می‌یابند.

مسئول فضای مجازی سپاه ناحیه خرم‌آباد عنوان کرد: این رویداد به همت قرارگاه فضای مجازی سپاه ناحیه خرم‌آباد و با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، سازمان تبلیغات اسلامی لرستان، اتحادیه انجمن اسلامی لرستان، بنیاد مهدویت، ستاد اقامه نماز و کانون فرهنگی مساجد برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این رویداد به منظور شناسایی و معرفی عناصر و مجموعه‌های توانمند در حوزه تولید محتوای دیجیتال اجرا می‌شود، بیان کرد:  از عناصر و مجموعه‌های توانمند در حوزه تولید محتوا دیجیتال در سطح شهرستان خرم‌آباد دعوت می‌شود برای شرکت در این رویداد با شماره ۰۹۱۶۶۲۸۲۳۳۰ تماس بگیرند.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از