حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید احمد میرهاشمی؛

تا می‌توانید در خدمت اسلام باشید

تا می‌توانید در خدمت اسلام باشید

شهید احمد میرهاشمی در وصیتنامه خود نوشته است: در حد توان به یاری اسلام بشتابید و در خدمت اسلام باشید.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید احمد میرهاشمی آمده است: تمام لحظات عمر ما فدای یک لحظه عُمر امام. به راستی که خدا سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد، مگر آن قوم سرنوشت خویش را تغییر دهند. (سوره رعد: آیه11)

حاضرم تا که جدا گردد سرم از پیکرم.... من بمیرم باک نیست، اما بماند رهبرم.... رهبر من، رهبر ما، رهبر مستضعفین.... سایه او کم نگردد، بارلها از سرم.... سال‌ها گر امر بنماید، نمایم کارزار.... جان مگر از تن دهم، تا بگذرند از سنگرم.

خدمت پدر بزرگوارم و مادر مهربانم و همچنین برادران عزیزم و تمام خویشاوندان و همسایگان، عرض ادب می‌کنم، امیدوارم همگی مرا ببخشید و مرا حلال کنید.

چنانچه حقی بر گردن من دارید شما را به خدا حلال نمائید و تمام شما را به خداوند بزرگ می‌سپارم. عزیزان از اینکه انسان روزی از مادر متولد و روزی نیز باید از دنیا برود، هیچگونه تردید نیست.

اما بهترین عاقبت این است که زندگی انسان در راه رضایت خدا باشد. به خاطر دارم بزرگان ما، همیشه می‌گفتند: اگر در کربلا می‌بودیم به یاری سرور آزادگان حسین بن علی(ع) می‌رفتیم. من نیز به پیروی از مکتب آن بزرگوار و فرزند بزرگوارش امام خمینی(ره) به جبهه نور علیه ظلمت رفتم؛ تا دین خود را به اسلام ادا نمایم.

پدر و مادر عزیز، چنانچه فیض شهادت نصیبم شد، مادر تو شیرت و زحمتت را ببخش و مرا حلال کن و پدر تو نیز زحماتی که به پای من کشیده‌ای حلال کند.

همسر مهربان و فداکار و فرزندان عزیزم، چنانچه به فیض شهادت نائل شدم خداوند هست و شما در پناه او خواهید بود. از شما می‌خواهم در حد توان به یاری اسلام بشتابید و در خدمت اسلام باشید. نماز جمعه و جماعت را فراموش نکنید و امید است با توکل به خداوند، پدرم و مادرم از شما خوب نگهداری کنند و برادرانم نیز مانند پدر از شما نگهداری می‌نمایند و از این بابت نگران نیستم.

به امید روزی که دیگر در جهان ظلم و ستمی نباشد و به امید پیروزی رزمندگان اسلام. از ملت قهرمان‌پرور، خواهانم که جبهه را فراموش نکنند و یار امام باشند. همگی شما را به خداوند متعال می‌سپارم. خدایا، خدایا، تا انقلاب مهدی، خمینی را نگهدار.

انتهای خبر/

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از