حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

تمدید رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه

تمدید رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه

دبیرخانه جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، در اطلاعیه‌ای مهلت ارسال آثار به رویداد فیلمنامه‌نویسی کودکان غزه را تا دهم دی‌ ماه سال جاری تمدید کرد.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، رویداد فیلم‌نامه‌نویسی کودکان غزه در پی شهادت مظلومانه تعداد زیادی کودک و نوجوان فلسطینی درنتیجه حملات ارتش جنایتکار رژیم صهیونیستی و مقاومت و شجاعت کودکان و نوجوانان غزه در برابر دشمن، بمب و موشک، برگزار می‌شود.

جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان، به‌عنوان یکی از معتبرترین جشنواره‌های تخصصی سینمایی کشور در حوزه کودک و نوجوان، باهدف «اشاعه فرهنگ مقاومت» و «توجه به مظلومیت کودکان فلسطین» فراخوان این رویداد را در ۲ بخش طرح فیلمنامه بلند و کوتاه داستانی منتشر کرده بود.

آثار برگزیده این رویداد سینمایی از حمایت بنیاد سینمایی فارابی برای شرکت در سی ‌و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان برخوردار می‌شوند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این رویداد به نشانی https://icff.ir/gaza-children مراجعه و فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

فراخوان این رویداد سینمایی نیز در پایگاه اطلاع‌رسانی بنیاد سینمایی فارابی در دسترس فیلم‌نامه نویسان و علاقه‌مندان قرار دارد.

انتهای خبر/

منبع: دانا

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از