حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

جلسه فوق‌العاده مجلس در پی شهادت سردار موسوی

جلسه فوق‌العاده مجلس در پی شهادت سردار موسوی

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از جلسه فوق‌العاده این کمیسیون در پی شهادت سردار سید رضی موسوی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، ابوالفضل عمویی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، از جلسه فوق‌العاده این کمیسیون در پی شهادت سردار سید رضی موسوی خبر داد.
وی افزود: هفته آینده در جلسه کمیسیون امنیت ملی به موضوع اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی علیه شهید سیدرضی موسوی خواهیم پرداخت، همچنین از مسئولان وزارت خارجه، نظامی و اطلاعاتی کشور دعوت خواهد شد تا ابعاد این حادثه موردبررسی قرار بگیرد.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: قطعاً این اقدام رژیم صهیونیستی بدون پاسخ نخواهد ماند و همان‌طور که مسئولان لشگری و کشوری گفتند اسرائیل تاوان سختی نسبت به این اقدام شنیع و وحشیانه خود خواهد داد.
رژیم صهیونیستی ساعت ۱۶ به‌وقت‌تهران با شلیک ۳ موشک از آسمان جولان اشغالی محل حضور سردار موسوی در منطقه زینبیه دمشق را مورد هدف قرارداد که منجر به شهادت این فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شد.
به گفته حاضران درصحنه، در لحظه حادث شدن این حمله تروریستی، افراد دیگری نیز درصحنه حضور داشتند اما هنوز از تعداد دقیق شهدا و زخمیان این حمله تروریستی خبری تأییدشده منتشرنشده است.
انتهای خبر/
منبع: تسنیم

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از