حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی
مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان:

جوانان امروز نسل ظهور هستند

جوانان امروز نسل ظهور هستند

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان گفت: جوانان امروز نسل ظهور هستند که می‌توانند اقدامات مهمی انجام دهند.

عبدالسبحان حقیقی در حاشیه راهپیمایی ۱۳ آبان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: امروز شاهد یک حضور پرشور از مردم و نسل جوان بودیم و هر حضوری که اینگونه باشد قطعاً مبنای معرفتی دارد و حضور آگاهانه در این مسیر یعنی درک درستی از وضعیت دارند.

وی افزود: سرعت حرکت ملت ایران به سمت قله بسیار زیاد است و این نسل جدید که می‌خواهند قدم‌های مهمی در این زمینه بردارند باید مجهز به سلاح معرفت و آگاهی باشند و حضور امروز در راهپیمایی، مفاهیم زیادی را انتقال داد.

مسئول بسیج دانش‌آموزی لرستان تصریح کرد: جوانان امروز نسل ظهور هستند، نسلی که می‌توانند کار را تمام کنند و آینده را بسازند و امروز با حضور خود به دنیا نشان دادند که مانند شهدا و جوانان دوران دفاع مقدس در همه صحنه‌ها حضور دارند.

حقیقی بیان کرد: نسل جوان در پیشبرد اهداف انقلاب نقش مهمی بر عهده دارند لذا امروز وقتی جوانان اینگونه در دفاع از مردم مظلوم فلسطین به صحنه آمده‌اند، پس می‌توانند در همه صحنه‌های دیگر نیز با حضور خود نقش اثرگذاری داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد: جوانان امروز مانند جوانانی که برای پیروزی انقلاب و دوران دفاع مقدس در صحنه حاضر شده بودند، امروز نقش خود را ایفا کردند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از