حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

حذف یارانه ۵۰ هزار نفر در دی‌ماه

حذف یارانه ۵۰ هزار نفر در دی‌ماه

در حالی سخنگوی سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها از حذف یارانه تعدادی از یارانه‌بگیران در دی‌ماه خبر داده که خبرها حاکی از حذف یارانه حدود ۵۰ هزار نفر در دی‌ماه دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» روز گذشته برخی شهروندان از عدم واریز یارانه دی ماه خود خبر داده بودند و خبری مبنی بر اختلال در واریز یارانه دی ماه منتشر شد.

صبح امروز حسینی سخنگوی سازمان هدفمندی یارانه‌ها با اشاره به اینکه در مرحله ۱۵۵ واریز یارانه نقدی در دی‌ماه تعدادی از مردم از صف دریافت یارانه نقدی حذف شدند، اظهارداشت: در این مرحله اختلالی در واریز یارانه نقدی وجود نداشته است و پرداخت یارانه ۳۰۰ و ۴۰۰ هزار تومانی از طریق سیستم بانکی مطابق فهرست‌های جدید انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه بر اساس دهک‌بندی صورت‌گرفته توسط وزارت کار و رفاه اجتماعی تعدادی از مردم در دهک ۱۰ قرار گرفته‌اند، افزود: بر این اساس تعدادی که پیش از این و تا آذر ماه سال جاری در صف یارانه‌بگیران قرار داشتند، بر اساس فهرست جدید اعلامی وزارت کار از دریافت یارانه نقدی حذف شدند.

حال خبرهای تکمیلی تسنیم حاکی است، در ماه جاری یارانه حدود ۵۰ هزار نفر حذف شده است که لازم است وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این باره پاسخگو باشد.

انتهای خبر/

منبع: تسنیم

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از