حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
ملی‌پوش وزنه‌برداری:

در خودم می‌بینم مدال المپیک بگیرم

در خودم می‌بینم مدال المپیک بگیرم

ملی‌پوش وزنه‌برداری گفت: این توانایی را در خودم می‌بینم که در المپیک مدال بگیرم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، رسول معتمدی در مورد شرایط اردوی تیم ملی وزنه‌برداری در چالوس گفت: خدا را شکر بعد از مسابقات قهرمانی جهان و بازی‌های آسیایی اردوی تیم ملی هم بعد از هفته دوم مسابقات لیگ برتر در شهر چالوس شروع شد. باید بگویم که ازلحاظ کیفیتی اردوی بی‌نظیری است و همه‌چیز در اینجا برای ما فراهم است. این اتفاق را مدیون زحمات مجموعه فدراسیون وزنه‌برداری هستیم و تشکر ویژه‌ای می‌کنیم. امیدوارم ان‌شاءالله ثمر این تلاش‌ها یک نتیجه خوب در مسابقات آینده باشد.

معتمدی با اشاره به وضعیت خودش عنوان کرد: با توجه به مصدومیتی که داشتم بعد از مرحله بازتوانی و ریکاوری خداروشکر دست به وزنه شدم. بعد از مسابقات جهانی عربستان که به روی تخته رفتم با توجه به شرایط بدنی‌ام عملکرد خوبی داشتم و دارم کم‌کم به آمادگی مطلوب می‌رسم.

ملی‌پوش وزنه‌برداری ادامه داد: تمریناتم را بعد از مسابقات جهانی عربستان در شهرستان پیگیری کردم. بعدازآن اردوی تهران و اردوی الآن هم که در چالوس. روند رو به رشدی تا به امروز داشتم ولی نیاز دارم به آمادگی ۱۰۰ درصد برسم و رکوردهای خوبی بزنم که هم‌کسب سهمیه باشد و هم در المپیک بتوانم مدال بگیرم. من این توانایی را در خودم می‌بینم. من قبل از مصدومیتم وزنه‌های خوبی در حد المپیک زدم. تمام تلاشم را می‌کنم به لطف خدا و کمک کادر فنی و مجموعه فدراسیون به رکوردهای مطلوبم برگردم.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از