حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید مصطفی نوروزیان؛

زینب‌گونه از آرمان شهدا صحبت کنید

زینب‌گونه از آرمان شهدا صحبت کنید

در وصیتنامه شهید مصطفی نوروزیان آمده است: خواهران، هر جا که رفتید زینب‌گونه از آرمان شهدا صحبت کنید.

به گزارش سفیرافلاک، شهید مصطفی نوروزیان در وصیتنامه خود نوشته است: خدایا به صالحان درگاهت قسم خجالت می‌کشم پیش حسین مظلوم، من تنم سالم باشد و او سر در بدن نداشته باشد.

خدایا تو را به تمام اسماء شریف و عظمت خودت و به خون پاک شهیدان مظلوم کردستان و خوزستان، ما را پیش محمد مصطفی(ص) و علی مرتضی(ع) و فاطمه زهرا(س) و دیگر ائمه(ع) روسفید کن.

خدایا به آبرومندانی که بدنشان سوخت و بی‌سر گشت و صد پاره پیکر شدند، آبروی ما را پیش انبیا و اولیاءات مریز و به همان صد پاره پیکر شدگانت قسم، بدن ما را صد پاره و گمنام کن که لااقل روز موعودت ما هم روسفید و سر بلند باشیم. آنکه در خون عشق‌بازی می‌کند تا قیامت سرافرازی می‌کند.

خواهران عزیزم: زینب‌گونه هر جا که رفتی از آرمان خون شهدا صحبت کنید. کارهایتان در راه رضای خدا و خوشنودی خدا باشد، راه شهدا را باید خواهران و برادران ادامه دهند، عاشقان در میدان جنگ و شب جبهه خدمت برای الله را کوشاتر از همیشه انجام دهید.

نمازتان را اول وقت بخوانید و برایم نماز بخوانید امید است که روز قیامت سربلند باشی، ضمناٌ ۱۸ روز از روزه ماه مبارک را نگرفته‌ام اگر توانستید آن را برایم ادا کنید.

مادرم افتخار کنید امانتی را که به‌دست آوردید بدون کم و کاست تحویل صاحب اصلی‌اش دادید.

مرا در جوار پاک شهدا به خاک بسپارید و اگر توانستید چهار شب جمعه سوره بنی‌اسرائیل و جوشن‌کبیر را برایم بخوانید و این را بدانید کربلا آزاد و اسلاممان پیروز خواهد شد.

پدرم به خود حالت ضعف و زبونی نگیرید که دشمن خیال کند ما شکست خورده‌ایم در مرگم شادباش و لباس سیاه را نپوش و صلوات و تسبیح خدا را گو مرا با لباس سپاه به خاک گذارید تا دشمن بداند که با هدف مردم. نمازتان را با اخلاص و اطاعت از خدا بخوانید و با خوشرویی عمل نمائید.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از