حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

سومین آمار ضعیف تیم ملی فوتبال در سال

سومین آمار ضعیف تیم ملی فوتبال در سال

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، امید به گل پایینی را از خود به ثبت رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی فوتبال ایران در دور دوم مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳، شامگاه جمعه ۲۹ دی در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه دوحه قطر رو در روی تیم ملی هنگ‌کنگ قرار گرفت و شاگردان امیر قلعه‌نویی با تک‌گل مهدی قایدی که در دقیقه ۲۴ به ثمر رسید توانستند حریف خود را شکست دهند تا صعود خود به مرحله یک‌هشتم نهایی را قطعی کنند.

شاگردان قلعه‌نویی در این بازی عملکرد خوبی را از خود به نمایش نگذاشتند و در اکثر دقایق بازی، امیر قلعه‌نویی نیز نسبت به عملکرد شاگردان خود معترض بود. ایران در این بازی امید به گل ۱۷/‌ ۱ را از خود به ثبت رساند که از ابتدای سال ۱۴۰۲ تاکنون این سومین عملکرد ضعیف ایران در ثبت آمار امید به گل است.

ملی‌پوشان کشورمان پیش از هنگ‌کنگ تنها در دو بازی برابر تیم ملی ازبکستان یکی در تورنمنت کافا و دیگری در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۶، آمار ضعیف‌تری نسبت به این بازی داشتند. در تورنمنت کافا ایران در برابر این تیم امید به گل ۳۳/‌ ۰ و در مقدماتی جام جهانی نیز برابر ازبکستان امید به گل ۵۹/‌ ۰ را ثبت کرد.

شاگردان قلعه‌نویی در دو دیدار اخیر پیش از دیدار با هنگ‌کنگ، برابر فلسطین و بورکینافاسو به ترتیب امید به گل ۹۲/‌ ۱ و ۹۸/‌ ۲ را ثبت کردند؛ بهترین امید به گل ایران به دیدار برابر تیم ملی افغانستان برمی‌گردد که ملی‌پوشان ایران امید به گل ۷۶/‌ ۳ را داشتند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از