حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/09/15 شمسی | 2023/12/06 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید جهانبخش گودرزی؛

شهادت در راه خدا بهترین مرگ است

شهادت در راه خدا بهترین مرگ است

شهید جهانبخش گودرزی در وصیتنامه خود نوشته است: برادران چه مرگی بهتر از شهادت در راه خداست. به خدا قسم بهترین مرگ، شهادت در راه خدا است.

به گزارش سفیرافلاک، با درود و سلام به پیشگاه مقدس منجی عالم بشریت حضرت ولی‌عصر (عج) و نائب برحقش امام امت و پیروزی رزمندگان اسلام و نابودی کفر در جهان، بدین‌وسیله اینجانب جهانبخش گودرزی همچون آرزویی که داشتم و به آن رسیدم ،از خدای بزرگ می‌خواهم که این بنده گناهکار را ببخشد.

پدر جان تا کوچک بودم شما را خیلی اذیت کردم و حال که بزرگ‌شده‌ام شما در غم من می‌سوزید. پدر جان موقعی که اسلام درخطر باشد ما باید مال و جان خود را فدای اسلام کنیم و از مادرم می‌خواهم که مرا حلال کند. چون که خیلی برای من زحمت کشیده است چقدر شب‌ها نخوابیده تا مرا بزرگ کرده و از شما می‌خواهم که در غم من گریه و زاری نکنید.

اگر خواستید گریه کنید به یاد لب‌های خشکیده امام حسین گریه کنید، چون که اباعبدالله می‌فرماید: ای شیعیان من هرگاه خواستید گریه کنید برای شهیدان اول برای من گریه کنید چرا که حسین سیدالشهدا است و سرور شهیدان است.

به گزارش سفیرافلاک، شهید جهانبخش گودرزی در وصیتنامه خود نوشته است: پیامی که برای برادرانم دارم این است البته من خیلی کوچکتر از آنم که بخواهم برای شما پیامی بفرستم، برادران عزیز بیائید و جبهه‌ها را پر کنید الان موقع امتحان است چون که یکی از فروع دین ما جهاد است و ما باید بیائیم و در راه اسلام جهاد کنیم و جان خود را فدا کنیم.

برادران چه مرگی بهتر از شهادت در راه خداست. به خدا قسم بهترین مرگ، شهادت در راه خدا است.

اول و آخر ما باید بمیریم اما بهترین مرگ شهادت است و از خواهران عزیز می‌خواهم که در پشت جبهه فرزندان خوبی برای اسلام تربیت کنند.

و راه و رسم اسلام را به آنها یاد دهند و از شما برادران و خواهران می‌خواهم که برای امام عزیزمان دعا کنید و پشت جبهه‌ها را حفظ کنید تا ان‌شاءالله این منافقین کوردل نابود شوند و از شما می‌خواهم که هر کس هر حقی بر گردن من دارد اگر قابل جبران است او را از برادرم تورج بگیرد و اگر قابل جبران نیست به بزرگی خودش ما را ببخشد.

مهر نهاده به کف پای بر افلاک زدم مهر گشتم چو تو را ذره شدم بست شدم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از